Isparta Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Isparta

 Isparta - İstanbul 20 Nis 2019 94,99₺   Isparta - İstanbul 20 Nis 2019 95,99₺   Isparta - İstanbul 20 Nis 2019 207,99₺   Isparta - İstanbul 20 Nis 2019 115,99₺   Isparta - İstanbul 20 Nis 2019 115,99₺   Isparta - İstanbul 01 Haz 2019 191,99₺   Erzurum - Isparta 17 May 2019 367,58₺   İstanbul - Isparta 16 May 2019 118,99₺   Erzurum - Isparta 16 May 2019 447,58₺   İstanbul - Isparta 06 Oca 2019 127,99₺   İstanbul - Isparta 07 Şub 2019 187,99₺   İstanbul - Isparta 04 Mar 2019 231,99₺ 

IspartaIsparta, Akdeniz bölgesin de, göller yöresin de bulunan  Türkiye’nin 32. İlidir. Bulunduğu bölge itibari ile göller bölgesinin tam ortasındadır. Gülleri ve dokuma halıları ile meşhur olan Isparta’ya ulaşım ise kara ve hava yollarından sağlanmaktadır. Akdeniz’de Isparta da son bulan raylı sistemler ile de ulaşım sağlanabilmektedir. Isparta’ya 1997 yılında Süleyman Demirel Havaalanı’nın açılmasıyla bu tarihten itibaren hava yoluyla da ulaşım sağlanabilmektedir. Isparta’ya hava yoluyla ulaşım sağlamak isterseniz ucuzauc.com.tr‘den uçak biletinizi alabilirsiniz.

En Uygun Isparta Uçak Bileti

Isparta uçak bileti almak isteyenlerin en kolay ve pratik yoldan bilet alabilecekleri adres ucuzauc.com.tr ‘dir. Satış ofislerinden de biletlerinizi temin edebileceğiniz gibi güvenilir ödeme yöntemleri yanında, Isparta ucuz  uçak bilet fiyatlarını da tek sayfada görüntüleyebileceğiniz bir sistem ve en çok kullanılan anlaşmalı 5 banka ile anlaşmalı olarak kolay ödeme seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Isparta ucuz uçak bileti arıyorsanız ucuzauc.com.tr adresinden Isparta uçak biletinizi temin edebilirsiniz.

En ucuz Isparta İstanbul Uçak Bileti fiyatlarını sorgulatabilirsiniz.

Isparta İstanbul uçak bileti ,Türk hava yolları firması tarafından sağlanmaktadır. Haftanın 7 günü karşılıklı düzenlenen seferler, İstanbul-Isparta uçak bilet fiyatları ve diğer ayrıntılı bilgiler için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

1997 yılında hizmete açılan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, Burdur il merkezi ile Keçiborlu, Dinar ilçe merkezlerinin ortasındadır.

 Lokasyonu açısından şehir merkezinden havalimanına ulaşım belediyenin tahsis ettiği otobüsler ve özel havaalanı servisleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Isparta’ya Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Isparta’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları  Türk hava yollarıdır. Isparta biletlerine ve sefer bilgilerine ait ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesinden kalkış ve varış noktalarınızı seçerek tek sayfada bütün bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

 

Isparta Hakkında

Isparta Hakkında söylenebilecekler; Gülleri ile meşhur olan Isparta tarih boyunca da bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Doğal güzelliği ile de göz kamaştıran bu şehirde karasal iklim şartları hakimdir. Kışları soğuk ve yağışlı yazları ise sıcak ve kuraktır. Bu özelliği ile de Antalya’ya göre daha ılıman bir iklime sahip olduğu söylenebilir.

Isparta’ya yerleşim paleolitik dönemde başlayarak hala günümüzde de yerleşim artmakta ve nüfusu da aynı oranda artmaktadır.

 

Isparta’da Gidilecek Yerler

Isparta da gidilecek yerler ve yapılacaklar listenizde olmazsa olmazlarda bir kaçı sırasıyla;

  • Gül bahçelerinden gül toplamak,
  • Kelebek vadisini görmeden,
  • Eğirdir gölünü seyretmeden,
  • Yalvaç müzesini gezmeden,
  • Aksu Zindan mağarasını görmeden,
  • Atabey Ertokuş medresesinde gece yıldızlı gök yüzünü izlemeden
  • Kral yolunda nehir kıyısında yürümeden
  • Isparta dan ayrılmamalısınız.

 

Isparta’da Ne Yenir?

Isparta’da ne yenir diye düşünüldüğünde; Isparta gülü ile meşhur olduğundan muhakkak bu yörenin gülleriyle yapılan gül reçelinden tatmalısınız. Ayrıca nefis fırın kebabı, kabune pilavı ve yalvaç güllacından oluşan menüyü de denemelisiniz.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com