Emirates Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Emirates Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Emirates Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 24 dakika önce

Emirates Uçuşu

emirates hava yolları

Emirates Hakkında

Emirates, 1985 yılında Dubai merkezli Birleşik Arap ülkelerine ait olan bir hava yolu şirketidir. Dubai hükümetine ait olan bu hava yolları uluslararası hava yoludur.

Emirates hava yolları Arapça:Tayaran al-Imarat olarak biliniyor. Emirates hava yolları kapasitesinde 230’dan fazla  geniş gövdeli uçak bulunuyor, Ayrıca dünyanın en geniş Airbus A380 ve Boening777 filosuna sahip olan tek firmadır.

Haftada 1500 ün üzerinde Emirates uçağı karşılıklı olarak altı kıtadaki şehirlere ve Dubai’ye yolcu taşıma özelliğindedir.  Emirates uluslararası bir hava yolu olarak 140’dan fazla noktada, 80’ın üzerin de ülkeye uçuş gerçekleştirerek hizmet etmektedir.

Emirates Hava Yolları

Emirates Hava Yolları, uluslararası havacılık politikasının geliştirilmesin de önemli bir yere sahiptir. İş modellerinin merkezinde’ gerçek uluslararası rekabet ve sınırsız gökyüzü yatmaktadır’ diye belirterek gerçek anlamda söyledikleri sözün arkasında yıllardır çalışmalarına devam etmektedirler.

Emirates hava yolları sadece havayolları politikasın da değil, günlük hayatın sorunlarına da el atarak  yetim ve öksüzlere yardımlarda ve ziyaretler de bulunarak Dubai hükümetinin kalkınmasında da önemli sosyal girişimler de bulunmaya devam etmektedir.

Hem hava da hem de yerde öncü bir şirket olarak çalışmalarına devam eden Emirates hava da kalitelerinden ödün vermeden uçak içi genişliğini, konforu ve konuklarına sundukları dünya mutfağı ile bilinen hava yolu firmaları arasındadır.

Emirates Hava yolları ile gidebileceğiniz başlıca  yurtdışı yerler; Dubai, Hong Kong, Bangkok, Sydney, Cape Town’ dur.

Ayrıca Afrikada 21 önemli noktaya, Asya ve Pasifik de 44 noktaya, Avrupa’da 37, Kuzey ve Güney Amerika’da 15, Orta Doğu’da 17 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Dilediğiniz yere Emirates Hava Yolları ile gidebilmek için ucuzauc.com.tr web adresinden biletlerinizi en ucuz fiyata alıp Emirates Hava Yolları’nın konfor, lüks ve rahatlığından yararlanabilirsiniz.

Emirates Uçak Bileti

Gerek gelir düzeyleri ve gerekse ülkemize olan Arapların yakın ilişkilerinden kaynaklı Emirates Uçak bileti ülkemizde de talep edilmektedir.

Son teknoloji ürünler kullanan Emirates hava yolları biletlerine,  anlaşmalı olduğu bilet satış ofislerinden, akıllı telefonların uygulamalarından ulaşabildiğiniz gibi en kolay ve pratik olarak internet üzerinden online olarak Ucuzauc.com.tr web adresinden de ulaşabilirsiniz.

Emirates ucuz uçak biletleri ile ilgili sefer saatleri ve diğer ayrıntılı bilgileriçin Ucuzauc.com.tr web adresini ziyaret ederek tek tık ile bir sayfada bütün seferleri görüntüleyerek bütçenize uygun bileti de seçebilirsiniz. Kredi kartı ile online ödeme ile güvenli bir şekilde dokuz taksite kadar taksitlendirme yaparak da biletinize sahip olabilirsiniz.

Emirates biletlerine daha ucuza sahip olabilmek için Emirates Hava yollarının mil kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

 

 

Emirates Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı