İstanbul Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

İstanbul

 İstanbul - Van 25 Ağu 2018 320,99₺   İstanbul - Van 25 Ağu 2018 320,99₺   İstanbul - Van 25 Ağu 2018 320,99₺   İstanbul - Van 25 Ağu 2018 320,99₺   İstanbul - Erzincan 30 Ara 2018 95,99₺   İstanbul - Sivas 01 Ağu 2018 174,99₺   Batman - İstanbul 30 Ara 2018 187,99₺   Batman - İstanbul 31 Oca 2019 227,99₺   Batman - İstanbul 23 Şub 2019 187,99₺   Hakkari - İstanbul 01 Şub 2019 227,99₺   Hakkari - İstanbul 22 Mar 2019 267,99₺   Hakkari - İstanbul 26 Eki 2018 230,99₺ 

İstanbul Galata Kulesi

En ucuz İstanbul uçak bileti fiyatları 

İstanbul uçak bileti; İstanbul’a ulaşım otobüs ve trenle de yapılabildiği gibi Türkiye’nin birçok noktasından uçak ile de ulaşım sağlanabilmektedir. En konforlu ve rahat ulaşım aracı olan uçak ile İstanbul’a seyahat etmek isterseniz, uçak biletinizi güvenilir ve kolayca alabileceğiniz bir web sitesi olan Ucuzauc.com.tr ‘den temin edebilirsiniz.

İstanbul uçak bileti ve diğer hatlarda ki uçuşlarınız içinde en ucuz uçak biletini bulabilmeniz için tasarlanmış olan Ucuzauc.com.tr web sitesinde tek sayfada bütün uçuşları ve fiyatları görmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca kullandığınız bankanıza göre de ödeme kolaylığı sağlayarak 9 taksite kadar taksit imkanı da bulunmaktadır. ucuza istanbul uçak bileti arıyorsanız bu sayfadan yararlanabilirsiniz.

 

İstanbul Havaalanları

İstanbul’a uçakla ulaşım sağlamak isterseniz gidebileceğini iki adet Havaalanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi Atatürk Havaalanı, diğeri de Sabiha Gökçen Havaalanıdır.

 

 

Atatürk Havaalanı

Türkiye’de ilk olarak kurulan Yeşilköy Havaalanı 1900 başında ilk uçuşlarını gerçekleştirdikten sonra 1953 yılında uluslararası hava trafiğine açılmıştır. 1985 tarifinde Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün soyadı verilerek Atatürk Havaalanı adını almıştır.

Günümüz de hala Atatürk Havaalanı olarak bilinen Atatürk Havaalanı Avrupa yakasında Yeşilköy’ de yer almaktadır. En yoğun hava trafiğine sahip olan Atatürk Havaalanına ulaşımlar bir çok farklı şekilde yapılmaktadır.

Merkezi bölgelerden özel Havaalanı servisleri ile ulaşım sağlanabildiği gibi İETT araçları da havaalanının içerisine kadar yolcuları getirmektedir. Ayrıca Atatürk Havaalanına metro ile de ulaşım sağlanarak içine kadar gidilebilmektedir.

 

 

Sabiha Gökçen Havaalanı

Anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havaalanı ismini ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçenden almaktadır. Türkiye’nin en yoğun hava trafiğinin yaşandığı ikinci havaalanıdır.

Sabiha Gökçene ulaşımlar merkezi yerlerden kalkan İETT otobüsleri ve özel havaalanı servisleri ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

İstanbul’ a uçuş gerçekleştiren havayolları arasında ilk önce Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları, Onur Air, Atlas Global, Borajet ve Anadolujet'tir. Daha fazla ve ayrıntılı bilgiye uçuş gerçekleştireceğiniz şehir veya ülkeye göre www.ucuzauc.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Hakkında

İstanbul bir çok medeniyeti bir arada bulundurmuş Bizans ve Osmanlı Devletlerinin başkenti olmuş bir şehirdir. Tarihsel açıdan önemli olan bu şehir antropolojik olarak da çok zengindir. İki ayrı yakayı birbirine bağlayan Boğaz’ı nedeniyle se coğrafi olarak önemini koruyan İstanbul bir çok savaşa da tanıklık etmiştir. 1453 yılında Osmanlı Hükümdarı Fatih Sultan Mehmet tarafından feth edilmiş ve uzun yıllar Osmanlının Başkenti olan İstanbul’un her bir köşesi ayrı bir tarihi barındırmaktadır. Türkiye’nin görmeniz gereken en kalabalık şehirleri arasındadır.

İstanbul’da Gidilecek Yerler

Tarihsel merakınızı dindirmek için öncelikle eski İstanbul olarak adlandırılan Beyazıt semtinden başlayarak, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yere Batan Sarnıcı, Gülhane Parkı, Eminönü, Galata Köprüsü, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Taksim de Beyoğlu Caddesi, Ortaköy öncelikli olarak görmeniz ve gezmeniz gereken yerlerdendir.

Daha sonrasında zamanınız kalırsa, Sarıyer, Topkapı 1453 Müzesi, Beşiktaş Yıldız Parkı’nı da gezebilirsiniz.

İstanbul’da Ne Yenir?

İstanbul’da Eminönü’nde balık ekmek, Ortaköy’de Kumpir, Taksim’de ıslak hamburger yemeden gitmemeniz gereken bir şehirdir.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com