• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Riga- Tallinn- Vilnus Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları

baltık ülkeleriTürkiye’nin ilk hava yolu firması olan Türk Hava yolları 1933 yılında Yeşilköy merkezli olarak sivil havacılık alanında hizmet vermeye başlamıştır. 1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Türk Hava Yolları Türkiye üzerinde havalimanı bulunan bütün şehirlere uçuş gerçekleştirmesinin yanında bütün kıtalarda dünya turu yapılabilecek kadar uçuş noktasına sahiptir. Yaklaşık olarak 250 noktaya hizmet veren Türk Hava Yolları’nın bu noktalara düzenlediği uçuşlara dönemsel olarak düzenlediği promosyon bilet satışlarıyla da ucuza uçma imkanı sunmaktadır.

Türk Hava Yolları’nın uçuş noktaları arasında olan Riga, Tallinn ve Vilnüs’e 01 Mayıs- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletleri 27 Mart – 15 Nisan 2017 tarihleri arasında aşağıda yer alan fiyatlardan biletinizi satın alabilirsiniz.

Riga

54 USD/ RT

Fare Basis: UT3PC1M

Tallinn

27 USD/ RT

Vilnüs

28 USD/ RT

 

Türk Hava Yolları’nın Riga- Tallinn ve Vilnüs Promosyon biletlerine, hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın Riga, Tallinn ve Vilnüs uçuşlarına ait sefer bilgilerinin ayrıntısına, en güncel uçak bileti fiyatları ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz uçak biletinizi de anlaşmalı bankalarımızın kredi kartlarıyla 9 taksit imkanlarından faydalanarak ve diğer tüm kredi kartlarıyla da online olarak satın alabilirsiniz. Kampanya rezervasyon ve satın alma işlemi aynı anda yapıldığı durumlarda geçerli olacak olup son biletleme tarihi 15 Nisan 2017 ‘dir ve promosyon bilet kuralları geçerlidir. Türk Hava Yolları promosyon da değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.