• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları 14 Mart WAS/NYC/BOS Uçuşu İptal Duyurusu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları

thy abd sefer ğptalleriYolcuların güvenliğini korumak adına aldığı tedbirler ve iptal ettiği uçuşlarda, kimsenin mağdur olmaması içinde gerekli düzenlemeleri gerçekleştiren Türk Hava Yolları’nın son olarak Washington, New York ve Boston’da olumsuz hava koşulları nedeniyle 14 Mart 2017 ve öncesi düzenlenen ve 14 Mart 2017 tarihinde Washington, New York ve Boston’a gerçekleştirilecek uçuşlar iptal edilmiştir.

İptal sonucunda 20 Mart 2017 (dahil) tarihine kadar aşağıdaki şartlara göre işlem yapılabilecektir.

Türk Hava Yolları’nın 14 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirdiği varışlı veya kalkışlı Washington, New York ve Boston uçuşlarında ücret kurallarına bakılmaksızın,

Rezervasyon Değişikliği

Aynı ücret sınıfında yer olmasına bakılmaksızın aynı kabin içinde 20 Mart 2017 (dahil) tarihine kadar olan seyahatler için rezervasyon değişikliği ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.  Parkur değişikliği ise orijinal ücret kuralları kapsamında gerçekleştirilebilir.

İade Talebi

14 Mart 2017 tarihinde Washington, New York ve Boston uçuşlarınıza ait biletinizin iptalini yine belirtilen 20 Mart 2017 (dahil) tarihine kadar ücret kuralları doğrultusunda gerçekleştirilebilir.

Bilet Süresini Uzatma

20 Mart 2017 (dahil) tarihine kadar ücretsiz olarak bilet süreleri uzatılabilir.

Bilet süresinin belirtilen tarihten sonra yani 21 Mart 2017 tarihi ve sonrasında uzatılma talebinde normal ücret kuralları geçerli olarak işlem yapılabilecektir.

Sizler de uçuşunuz iptal olsa dahi kendinizi güvende hissetmek ve mağdur olmamak için Türk Hava Yolları biletlerini tercih ediyorsanız, Türk Hava Yolları biletlerini ucuzauc.com web sitesinden sadece birkaç basit adımda satın alabilirsiniz.