• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Qatar Airways ve Pegasus Havayollarının Ortak Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları

Qatar Airways ve Pegasus Havayollarının Ortak KampanyasıBir dünya devi haline gelen Qatar Airways ve ülkemizde en çok tercih edilen hava yollarından biri olan Pegasus Havayolları’nın interline anlaşması yapması sonucunda Türkiye ve K.K.T.C dâhil olmak üzere 150’den fazla noktaya düzenli olarak ve kesintisiz uçuş gerçekleştirilmektedir.

Bu iki hava yolunun anlaşması sonucunda oldukça uygun fiyatlarla seyahat edebilmek içinse tek yapmanız gerek hava yollarının resmi web sitelerinden veya ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapmanızdır.

Qatar Airways ve Pegasus Havayollarının İnterline anlaşması sonucunda uygu fiyatla bilet satışının yapılmasının yanı sıra yapılan rezervasyonlarda aynı bilet üzerinden düzenleme kolaylığınızda bulunmaktadır.

Ayrıca bagaj taşıma dersiniz olmadan transit noktalarda bagajlarınıza gerek kalmadan, ilk kalkış noktasından son varış noktasına kadar check-in yapma imkanı da sunulmaktadır. Avantajlar ve fırsatlar için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, hava yollarının resmi web sitelerinden de bilgi alabilirsiniz. 

Qatar Airways ve Pegasus Havayollarının anlaşması sonucunda seyahat edebileceğiniz noktalardan bazıları tabloda yer almaktadır.  Daha fazlası için uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

Pegasus Rota

Qatar Airways Rezervasyon Sınıfı

Pegasus Rezervasyon Sınıfı

İç Hat
|
IST/ SAW/ESB

W/ O/ T/ Q/ N/ S/ V/ L/ M/ K/ H/ B/ Y

S

 R/ I/ D/ C/ J

Y

ECB
|
IST/ SAW/ESB

W/ O/ T/ Q/ N/ S

T/S

V/ L/ M/ K/

H

 H/ B/ Y/ R/ I/ D/ C/ J

Q


Yolcuların seyahatlerinde sorun yaşamamaları için dikkat etmeleri gereken kurallar

Bağlantılı yolculuklarda kusursuz bir şekilde bağlantı sağlanabilmesi için IST / SAW / ESB havalimanlarında minimum bağlantı süresi 2 saat olarak belirlenmiştir.
Rezervasyonunuz sırasında bağlantı saatlerini kontrol etmenizi ve IST/SAW uçuşları için yapılan rezervasyonlarda, aynı havalimanından yani IST/SAW transit rezervasyon yaptığınızdan emin olunuz.

Pegasus uçuşlarında tercih edebileceğiniz rezervasyon sınıfları S, Y, T, H, Q olarak belirlenmiştir. Rezervasyonunuz sırasında tabloda bulunan sınıflara göre rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Seyahat rotanıza göre uçak bileti sorgulamanızı hava yollarının resmi web sitesinden yapabileceğiniz gibi ucuzauc.com.tr üzerinden de uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz uçuşa ait uçak biletinizi kredi kartınızla ucuzauc.com.tr kullanıcılarına özel olarak sunulan anlaşmaları bankaların kredi kartlarıyla 9taksite varan taksit imkanlarıyla veya herhangi bir bankanın kredi kartıyla da online olarak anında uçak biletinizi satın alabilirsiniz.