• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Mexico City (MEX) - Cancun (CUN) - İstanbul

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları

                                Uçuş Başlangıç Tarihi:    21.08.2019                              Bilet Satış Başlangıç Tarihi: 09.01.2019

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları tarafından İstanbul- Mexico City ve Cancun- İstanbul arasında 21.08.2019 tarihi itibariyle seferler başlıyor. İki hatta gerçekleştirilecek olan uçuşlarda haftada dört frekans olarak düzenlenecektir.

İstanbul- Mexico City ve Cancun- İstanbul arasında düzenlenecek seferlere ait ayrıntılı bilgiler için ucuzauc mobil uygulaması veya web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

Mexico City Hakkında

Meksika’nın başkenti olan Mexico City, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan birçok tarihi alan sahiptir. Direk uçuşlarla öncesinde ulaşım imkanı olmayan Meksiko’ya THY ile direk uçuşla ulaşım imkanı sonrası şehrin tarihi yerlerini keşfedebilir, lezzetli Meksika yemeklerini tadabilirsiniz. Meksika’ya seyahatlerinizi önceden planlayarak uçak biletinizi almanız durumunda erken rezervasyon avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Cancun Hakkında

Meksika’nın Karayipleri olarak bilinen en popüler tatil yerlerinden birisi olan Cancun’a artık Türk Hava yolları konforuyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Meksika’nın Yucatan yarımadası üzerinde, mayalara ait arkeolojik kalıntıların da bulunduğu bir bölgedir. Hala Mayalara ait yapıların bulunduğu Cancun’a Ağustos 2019 itibariyle ulaşım sağlayabileceğinizi ve hatta Mayıs- Kasım aralıkları arasında Cancun’da otel fiyatlarının da düşmesi nedeniyle oldukça uygun fiyatlara tatil yapma fırsatını değerlendirmenizi öneririz.