• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL MOBİL KAMPANYA

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları

anneler günüDünyada belki de çoğumuz tahammül edemeyiz, elleri olup da tutamayan, gözleri görüp de anlamayan, ağzı olup da konuşamayan, ayakları olup da yürüyemeyen bir insanın varlığına. Böyle bir durumda tahammül etmeyi bırakın belki de kendimizce sebepler arar da, uzaklaşırız oradan.

Oysa bir varlık vardır ki, tüm bu şartların ışığında kendisini siper eden. Gecesi, gündüzü, her şeyini yalnızca böyle bir varlığa hediye eden… Annelerimiz…

Biz bir bebektik, henüz konuşmayı bilmeyen. Biz bir bebektik, ayaklarımız vardı ama yürüyemiyorduk. Gözlerimiz vardı göremiyorduk. Ellerimiz vardı tutamıyorduk. Yalnızca tüm isteklerimiz huzurunda edindiğimiz gözyaşları da onlara sığınıyorduk.

Tüm bu geçimsiz ve çaresiz varlığımızı bağrına basan annelerimiz huzurunda her geçen büyüyorduk. Büyüyorduk büyümesine ama o bizlere gençliğini, varlığını hediye etmişken, bizler onun için ne hediye verebiliyorduk ki?

Öyle bir hediye olmalıydı ki bizimkisi. Tüm cenneti sunmalıydık ayakları altına. Öyle bir hediye olmalıydı ki bizim, tüm gökyüzünü sermeliydik ayakları altına. Vardığı yer yalnızca huzur… Soluduğu hava yalnızca toprak kokusu. Kır çiçeklerini getirmeliydik yanı başına.

Belki çoğumuzun durumu kısıtlı. Belki birçoğumuz çalışmıyor da. Böyle bir hediyenin varlığı korkutuyor da olabilir sizleri. Oysa sizin için Ucuzauc ailesi olarak öyle bir hediye hazırladık ki. Öncelikle en ucuz bilet imkânı. Sonrasında ise yurtiçi tüm uçuşlarınızda mobil uygulamamız üzerinden alacağınız herhangi bir uçak biletinde 15 TL indirim hediye…

Şimdi program yapma sırası sizde. En güzel şehri, en güzel kokuları, en güzel yolculuğu hediye etmelisiniz annenize. Hatta babanız ve sizlerde eşlik edip de, kısa bir süreliğine de olsa o sürenin içine bir ömrü sığıştırıp da, güzel bir tatil keyfi yaşamalısınız onunla.

Ucuza Uç olarak, bizler annelerimiz için güzel bir kampanya yaptık ve mobil uygulamamız üzerinden alacağınız herhangi bir uçak biletinde 15 TL indirim ayrıca bizden hediye olarak hem onlara hem de onların hayatı olan sizlere hediye ettik.

Kampanya indirimimizden faydalanabilmek için Ucuzauc ’un IOS ve Android uygulaması üzerinden üye girişi yapıp, uygulamamız üzerinden en uygun biletin çevrimiçi alım işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

Anneler Günü, bu yıl 14 Mayıs 2017’de kutlanacaktır.

Annelerimiz hayatımız boyunca bizlerin sevincine de üzüntüsüne de ağlamışlardır. İşte bu sebepledir ki, hakkını zaten ödeyemeyeceğimiz annelerimize değer verelim.

Üzmeyelim onları. Eğer ki ağlayacaklarsa da bunun sebebi mutluluktan olmalı ki, haydi Ucuzauc ’un onlar için hazırladığı bu güzel kampanyaya katılmaya. Görün bakın o vakit nasıl da duygulanıp mutlu olacaklar.

Sırf onların hayalini gerçekleştirecek indirimli uçak biletlerini ucuzauc.com.tr adresinde ya da Ucuzauc mobil uygulamamız üzerinden bulabilirsiniz.

Tüm annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!