Türk Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

türk hava yolları

Türk Hava Yolları uçakla yolculuğun başlamasından sonra 20 Mayıs 1933 yılında Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı olarak ‘Hava Yolları İşletmesi’ olarak faaliyete geçti. Bu işletmenin başında bulunan saygıdeğer ilk Türk havacısı Fesa Evrensev ile çalışmaya başladıktan sonra da yine tarihinde ilkleri barındırmaya devam etti. İlk uçuşa başladıklarında 5 uçağa ve 19 koltuğa sahip olan filosu şu anda dünya çağında 9.uncu sırada yer almaktadır. Bugün ki adını 21 Mayıs 1955 yılında alan Türk Hava Yolları günümüz de hala adını ve onurunu hizmetleriyle de korumaktadır.

Türkiye’nin bütün noktalarına uçuşu bulunan Türk Hava Yolları ayrıca yurt dışında da 105 ayrı noktaya uçuş gerçekleştirebilmektedir. Türk isminin Dünya’ya duyurulmasın da katkısı büyük olan Türk Hava Yolları birçok kurum ve kuruluşa da destek olmuştur. Türk Hava Yolları Kurumu, gelişen teknoloji ile de kendisini geliştirerek spora ve sanata olan yatırımları ile de ülkemizin kalkınmasında katkısı bulunmaya devam etmektedir.

thy business class

Thy Uçak Bileti

Thy uçak biletini ekonomik almanın birçok yöntemi vardır. Gelişen teknoloji ve internet donanımları sayesinde kendisini daha da geliştirerek THY biletlerine ulaşılabilirliği de kolaylaştırmıştır. İnternet üzerinden bilet alımlarını ve ödeme seçeneklerinde kolaylıklar ve kampanyalar düzenleyerek alım gücü düşük olan yolcuların bile iyi bir yolculuk yapmasına imkân tanımaktadır. Ucuz uçak bileti konusunda da öncü olan THY yolcu sayısını da her geçen gün arttırmaktadır. Şu anda Dünya’da 9. Sırada yer alan Türk Hava Yolları çok iyi koşullarda yolcularına uçuş imkânları sağlamakta ve kalitesinden ödün vermemektedir.

THY uçak biletlerine kendi web sitelerinden ulaşabildiğiniz gibi kampanyaları ve diğer uçuş bilgilerine ucuzauc.com.tr  web sitesinden de ulaşabilirsiniz. İşlem kolaylığı ile birkaç tıklama sonucunda aldığınız THY uçak biletinizi kimliğinizi ibraz ederek Check-in işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Online check-in işlemleri ile de sıra beklemeden uçağınıza binebileceğiniz gibi herhangi bir sorunla karşılaştığınız da THY uçak biletinizi ibraz ederek güler yüzlü THY personelinden de yardım alabilirisiniz.

Yolcularına bir müşteri olarak değil de konuk gözüyle bakan THY, yolculuklarda ki ikram ve konuklarına olan güler yüzlülüğü ile de dikkat çekmektedir. THY ait uçak biletinizde ödediğiniz miktarın karşılığını fazla fazla almakla kalmayıp güvenilir bir şekilde de bir sorun yaşamadan gideceğiniz yere varabilmenizin garantisini vermektedir.

Uçaktaki konukların sağlıklarını da en az uçuş güvenliği kadar düşünen THY ikramlarını da özel olarak el değmeden, hijyenik ortamlar hazırlamaktadır. Rahat, konforlu ve güvenli bir uçuş temini veren Türk Hava Yolları ile uçuşlarınızın sonrasında ise bagajlarınızı yine güvenilir bir şekilde özel sistemler aracılığı ile zarar görmeden sizlere teslim etmektedir.

thy

Teknolojinin ve konforun bir araya getirmeyi başaran ender firmalardan biri olan THY bugün ki şartlarına erişebilmesi 80 yılını almıştır. 80 yıllık bir birikim ve tecrübe sonucunda Türk halkına sunduğu hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek de lider olma özelliğini koruyan bir kurumdur.

Sizlerde hayatınızın daha da kolaylaştıran uçakla ulaşımda lider bir firma ile yolculuğunuzda konforun, rahatlığın keyfini çıkartmak istiyorsanız Türk Hava Yolları uçak biletlerini tercih edebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları :

Uçak Bileti

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com