• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Havayolları ile Kışa Bahardan Hazırlanın

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy bahar fırsatıBahardan kışa hazırlanan Türk Havayolları’nın Ekim ve Ocak aylarında gerçekleştirilecek yurt içi uçuşlarına ait biletleri 66 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında 1 Ekim 2017 - 18 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek tüm yurt içi uçuşlarını kapsayan kampanyayla uçak biletlerinizi 18 - 23 Nisan 2017  (Dahil) tarihleri arasında 66 TL’ye satın alabilirsiniz.

Türk Havayolları’nın resmi web sitesi üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla 66 TL’ye satın alabileceğiniz yurt içi tek yön uçuşların fiyatları satış ofislerinden veya diğer satış kanaları üzerinden 70 TL’ye satın alabilirsiniz. Kampanya dahilinde Gazipaşa - İstanbul seferi uçak bileti fiyatları 66,5 TL web ücreti ile uygulanacaktır

Belirtilen fiyatlara tüm vergi ve harçlar dahil tek yön uçuşlar için geçerli olup, rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılan seyahatler için geçerlidir.  Satın alınan promosyon biletlerde değişiklik veya iadeye izin verilmemektedir.

Türk Havayolları’nın promosyon biletlerine hava yolunun resmi web sitesi, ucuzauc.com.tr ve ucuzauc mobil uygulaması aracılığıyla, bilet sorgulaması yaptıktan sonra ulaşabilir ve biletinizi kredi kartınızla anında taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.