• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Yıl Başı Edinburgh Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy edinburghTürk Hava Yolları 1933 yılında kurularak hizmet vermeye başlamış Türkiye’nin ilk  hava yolu firması ve bayrak taşıyıcı unvanına sahip firmadır. Kurulduğu yıldan itibaren kültür, sanat ve spor dallarında da sponsorluklarıyla da adını duyuran Türk Hava Yolları dönemsel olarak da uluslararası alanda düzenlediği kampanyalarla ucuza uçma imkanı sunmaktadır.

Son kampanyasıyla da yıl başında farklı bir deneyim yaşamak isteyenleri düşünen Türk Hava Yolları, İskoçya’nın en gözde şehirlerinden olan ve yeni yılda düzenlenen eğlenceleriyle de adından söz ettiren Edinburg uçuşlarını 149 $ dan başlayan fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Sizlerde her yıl düzenlenen   Edinburg Hogmanay partisine katılmak için biletlerinizi Türkiye’nin e Avrupa’nın en iyi hava yolu olarak seçilen Türk Hava Yolları’ndan 149 $’dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Edinburg’ da yılbaşında isterseniz açık hava partilerine katılabilir, Edinburg Kalesi’nde verilen konserlerde eğlenebilir, Eski Edinburg Ceilidh ‘de şehrin tarihi merkezinde geleneksel İskoç Balosu’nda dans edebilir, Fener Alayı’nda kalabalığa karışabilir ve saat başı düzenlenen havai fişek gösterileri eşliğinde unutmayacağınız bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Bütün bunları yapabilmek içinse tek yapmanız gereken Türk Hava Yolları Edinburg uçak biletinizi ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra satın almak. Uçak bileti sorgulama işleminden sonra otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada uçak biletinizi seçebilir ve kredi kartınızla kolaylıkla taksit seçeneklerinden birini seçerek de satın alabilirsiniz.