• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Wingo Balkanlar, Kafkaslar, Ukrayna Uçuşları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy balkanlar1933 yılında kurulan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin sivil havacılık alanında hizmet vermeye başlayan ilk hava yolu firmasıdır. Türkiye üzerinde uçmadığı nokta olmayan Türk Hava Yolları, ayrıca Dünya üzerinde de bütün kıtalara uçuş gerçekleştiren hava yolu olma özelliğindedir.

Yaklaşık olarak 100 den fazla ülkede toplamda 200 den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları ayrıca spor alanında ki sponsorluklarıyla da tüm Dünya’ya adını duyurmuştur. Skytrax tarafından Avrupa’nın en iyi hava yolu olarak seçilen Türk Hava Yolları Wingo kampanyası kapsamında Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş- dönüş her şey dahil uçuş fırsatları 109 $’ dan başlayan fiyatla uçuş gerçekleştirmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Balkanlar’da Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp’e vizesiz giriş yapabilmektedir. Ayrıca Kafkaslar’da Batum ve Tiflis’e sadece kimlik kartı ile giriş yapılabilmektedir. Bu durumu göz önünde bulunduran Türk Hava Yolları da 26 Eylül 2016- 16 Ekim2016 tarihleri arasında 16 ekim 2016-31 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerli olmak üzere düzenlediği kampanya kapsamında ki bilet fiyatları;

 

 

Balkanlar

 

Kafkaslar

 

Ukrayna

Cluj

109 USD

Nahcivan

139 USD

Zaporijya

129 USD

Bükreş

119 USD

Gence

Lviv

149 USD

Köstence

Tiflis

Kherson

159 USD

Ljubljana

Batum

159 USD

Odessa

169 USD

Priştine

Bakü

179 USD

Kiev

179 USD

Saraybosna

 

 

 

 

Tiran

 

 

 

 

Üsküp

 

 

 

 

Zagreb

 

 

 

 

Belgrad

129 USD

 

 

 

 

Podgarica

 

 

 

 

Dubrovnik

 

 

 

 

Sofya

139 USD

 

 

 

 

Varna

149 USD

 

 

 

 

Kişinev

 

 

 

 

 

Belirtilen fiyatlar gidiş- dönüş uçuşları olup, Kafkaslar ve Ukrayna uçuşları için İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkış fiyatları belirtilmiştir.

Kampanyadan faydalanmak için ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden belirtilen lokasyonlara ait uçak bileti sorgulaması yapabilir ve seçtiğiniz bileti kredi kartınızla satın alabilirsiniz.