• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Şeyseller Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

şeysellerTürk Hava Yolları’nın promosyonlu bilet satışlarına bir yenisini daha ekleyerek Şeyseller’e 370 USD/ RT’ye uçma imkanı sağlıyor. Türk Hava Yolları ile Şeyseller’e ucuza uçmak için tek yapmanız gerekense ucuzauc.com.tr üzerinden Şeyseller uçak bileti sorgulaması yapmak.

Şeyseller’e 370 USD başlayan fiyatlarla biletinizi alabilmek için ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra en güncel Şeyseller uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine ulaşabilir, seçtiğiniz Türk Hava Yolları Şeyseller Promosyon biletinizi kredi kartınızla 9 taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabiliriniz.1933 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan Türk Hava Yolları, sivil havacılık alanında Türkiye’nin öncü firması ve bayrak taşıyıcı ünvanına sahip tek hava yoludur. Türkiye üzerinde havalimanı bulunan bütün noktalara uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları ayrıca bütün kıtalarda toplam 200’den fazla noktaya da uçuş gerçekleştirmektedir.

Türk Hava Yolları’nın farklı noktalara düzenlediği uçuşlara ait düzenlediği kampanyalarla da adından sıkça söz ettirmektedir. En çok tercih edilen hava yolu olarak da hizmetlerine kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir.