• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Ramazan Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy ile ramazanRamazan’ı sevdikleriyle beraber geçirmek isteyenler, Türk Hava Yolları ayrıcalığına hazır mısınız?

Sabiha Gökçen’den Tüm Türkiye’ye 69 TL 'den başlayan, Atatürk Havalimanı’ndan 99 TL başlayan fiyatlarla Türk Hava Yolları konforuyla seyahat edebilirsiniz.

Ramazana özel bu fiyatlar 23 Mayıs 2017 – 21 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlarda geçerli olup, 21 Haziran 2017 tarihine kadar satın alınan biletlerde geçerlidir.

Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılan satış işlemlerinde faydalanabileceğiniz kampanya kapsamında en güncel uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgelerine havayolunun resmi web sitesi ve ucuzauc.com.tr web sitesi ile ucuzauc mobil uygulaması üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Türk Hava yolları 1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin havalimanı olan bütün noktalara hizmet veren Türk Hava Yolları kısa düzenlediği kampanyalarla da ucuza uçma imkanı sunmaktadır. Dünya üzerinde 200 den fazla noktaya hizmet veren Türk Hava Yolları,  Skytrax tarafından da Avrupa’nın en iyi hava yolu seçilmiştir. 

Ailenizle beraber seyahat etme fırsatını kaçırmamak ve ramazanda sevdiklerinizle berber keyifli zaman geçirmeniz için her şeyi düşünen Türk Hava Yolları2’nın Ramazan Promosyonu hakkında ayrıntılı bilgiye web sitemizden ulaşabilir, biletlerinizi sadece 3 adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.