• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları'nın İstanbul Edremit Seferleri Başlıyor

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

Baharın gelişini Kaz Dağları’nda karşılamak isteyenlere özel olarak 23 Mart 2017 - 28 Ekim 2017 tarihleri arasında Edremit uçak bileti fiyatları her şey dahil sadece 75 TL olarak belirlenmiştir.

31 Mart 2017 - 28 Ekim 2017 tarihleri arasında planladığınız seyahatlerinize ait Edremit uçak biletinizi 23 Mart 2017 - 28 Ekim 2017 tarihleri arasında ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden, mobil uygulama veya hava yolunun resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları İstanbul- Edremit sefer bilgileri içinde ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir. Sorgulama sonrasında uçak sefer bilgilerine ek olarak en güncel uçak bileti fiyatlarını da aynı sayfada görüntüleyebilir, seçtiğiniz uçak biletini toplamda 3 adımda kolaylıkla hatta ucuzauc.com.tr kullanıcılarına sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da Skytrax tarafından en iyi hava yolu firması seçilen Türk Hava Yolları uçuş ağının genişliğiyle de dünya turu yapmaya olanak sağlamaktadır. 200’den fazla noktaya hizmet veren Türk Hava Yolları baharın gelişiyle Balıkesir- Edremit havalimanına seferleri başlıyor.