• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Manila Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

manila promosyonuTürk Hava Yolları, resmi olarak hizmet hayatına askeri alanda başlasa da sonrasında sivil havacılık alanında da 1933 yılından itibaren resmi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Star Alliance ve Sky Trax üyeliği bulunan Türk Hava Yolları ayrıca Sky Trax tarafından da Avrupa’nın en iyi hava yollarından biri olarak seçilmiştir.

Kalitesinden ödün vermeden ve her kesimden bireyin uçakla seyahat etme hakkı olduğunu da savunan Türk Hava Yolları bu yöndeki çalışmalarıyla düzenli olarak farklı bölgeleri kapsayan promosyon uçak bileti satışları gerçekleştirmektedir. Dönemsel olarak düzenlediği promosyon uçak bileti satışlarına bir yenisi daha ekleyerek Manila’ya da ucuza uçma imkanı sunmaktadır.

31 Mayıs 2017 tarihine kadar 07 - 30 Aralık 2016 ve 01 - 17 Nisan 2017 tarihleri hariç seyahat dönemlerinizi kapsayan Manila uçuşlarınıza ait promosyonlu uçak biletlerinizi 31 Ekim2016 tarihine kadar 676 USD ve 776 USD’ den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Her şey dahil olarak belirlenen Türk Hava Yolları promosyon Manila uçak biletlerine hava yolunun resmi web sitesinden ve ucuzauc.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden Manila uçak bileti sorgulaması yaparak en güncel uçak bileti fiyatlarına ve sefer bilgilerine de ulaşarak biletinizi seçebilir, daha sonrasında kredi kartınızla seçtiğiniz bileti taksit imkânlarından da faydalanarak sadece birkaç dakika içinde satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Manila uçak bileti fiyatları kur farkından dolayı farklılık gösterebilmektedir. Uçak biletinizi satın alırken doğabilecek kur farklarını da biletinizi aldığınız sırada görüntüleyebilirsiniz. Manila’ya ucuza seyahat etmek için Türk Hava Yolları promosyonu kapsamında satışa sunulan uçak biletleri koltuk sayıları sınırlı sayıda olup son bilet satış tarihi ise 31 Ekim2016 olarak belirlenmiştir. Belirtilen tarihler dışında kalan zamanlar için promosyonlu bilet satışı gerçekleştirilmektedir.