• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

kişinev seyahati1933 yılından itibaren hizmet veremeye başlayan Türk Hava Yolları, ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu olmasının yanı sıra Avrupa’da da verdiği hizmet kalitesiyle en iyi hava yolu seçilerek bizleri gururlandırmaya devam etmektedir.

Düzenlediği kampanyalarla da hizmetlerinden ve kalitesinden herkesin yararlanabilmesini hedefleyen Türk Hava Yolları, Moldova Cumhuriyeti’nin başkenti olan Kişinev’e gerçekleştireceğiniz uçuşlar içinde indirimli bilet satışı fırsatı sunmaktadır.

30 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz Kişinev seyahatlerinizin biletlerini 01 Mart 2017 tarihine kadar almanız durumunda indirimli olarak seyahat edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları ile Kişinev seyahatleriniz 01 Mart 2017 tarihine kadar uçak bilet fiyatları her şey dahil olarak aşağıda belirtilen fiyatlarda satışa sunulmuştur.

Kişinev

WT2PC1M

205 USD/ RT

PT2PC1M

235 USD/ RT

 

Özellikle üzüm bağları ve şaraplarıyla da anılan Kişinev’i görebilmek için tek yapmanız gereken 01 Mart 2017 tarihine kadar ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak biletinizi kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın almaktadır. Uçak sefer saatleri hakkında ayrıtnılı bilgi için de yine ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti yapmanız yeterlidir. Sorgulama sonrasında otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadan en güncel uçak bileti fiyatları ile sefer bilgilerine aynı anda ulaşabilirsiniz.