• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları Helsinki Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

helsinkiFinlandiya’nın en yoğun ve en büyük şehri olan Helsinki’ye sadece 6 USD uçmak ister misiniz?

Türk Hava Yolları’nın Helsinki Promosyonu kapsamında satışa sunulan Helsinki uçak biletlerini 6 Temmuz 2017 tarihine kadar 7 USD ’den satışa sunulmuştur.

Türk Hava Yolları’nın Helsinki Promosyonu kapsamında satışa sunulan uçak biletlerine hava yolunun resmi web sitesi, ucuzauc.com web sitesi veya ucuzauc mobil uygulaması üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak satın alabilirsiniz.

1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet veren Türk Hava Yolları, dünyada iki yüzden fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Helsinki’ ye hizmet veren25 kadar hava yolu arasında yer alan Türk Hava Yolları’nın Helsinki uçuşlarına ait sefer bilgileri ve en uygun Helsinki uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ucuzauc.com üzerinden Helsinki uçak bileti sorgulaması yaparak bilgi alabilir ve seçtiğiniz uçak bileti kredi kartınızla taksit imkanlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın ve diğer hava yolu firmalarının promosyonlarından haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.