• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Türk Hava Yolları ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI (İÇ ANADOLU)

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy erken rezervasyon1933 yılında kurulan Türk Hava Yolları, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ve resmi bayrak taşıyıcı hava yolu olarak hizmet vermektedir. Türk Hava Yolları Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmesinin yanı sıra Avrupa’da da Skytrax tarafından en iyi hava yolu olarak seçilmiştir.   Konforlu uçuşlarının yanı sıra sanat, spor ve kültürel etkinliklerde de sponsor olarak destek olan Türk Hava Yolları herkesin hava yoluyla seyahat etme hakkını savunmakta ve bu yönde de dönemsel olarak kampanyalar düzenlemektedir.

Türk Hava Yolları’nın son düzenlemesiyle de her hafta Türkiye’nin bir bölgesine gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait ucuz uçak bileti kampanyası ile dikkat çekmektedir.

 Karadeniz, Marmara ve Güneydoğu bölgelerinden sonra İç Anadolu bölgesine gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait erken rezervasyon kampanyasından faydalanabilmeniz için biletinizi 01-06 Kasım 2016 tarihlerini kapsayan sürede satın almanız gerekmektedir.

Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon Kampanyası ile 14 Kasım 2016 - 25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait (20 Ocak – 06 Şubat 2017 tarih aralığı kampanya kapsamından çıkartılmıştır.) biletlerinizi Kasım ayının ilk haftasında yani 01-06 Kasım tarihlerinde satın almanız durumunda 39,99 TL ve 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla biletinizi ucuzauc.com.tr üzerinden de uçak bileti sorgulaması yaparak biletinizi satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Ankara, Kayseri, Konya, Nevşehir ve Sivas’a gerçekleştireceğiniz uçuşları kapsayan kampanya kapsamında 1-6 Kasım 2016 tarihlerinde satın alacağınız biletlere ait en güncel  bilet fiyatlarını da yine ucuzau.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra sefer bilgileriyle beraber görüntüleyebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılması gerekmekte olup, belirtilen fiyatlar sadece tek yön uçuşları kapsamaktadır.

Kampanya dâhilinde olan hatlar;

İstanbul Sabiha Gökçen

Ankara

SAWESBSAW

Kayseri

SAWASRSAW

Konya

SAWKYASAW

Nevşehir

SAWNAVSAW

Sivas

SAWVASSAW

 İstanbul Sabiha Gökçen’den İç Anadolu bölgesine gerçekleştirecek karşılıklı uçuşları kapsayan kampanya dahilinde satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.