• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THY JAKARTA PROMOSYONU - SİNGAPUR PROMOSYONU

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy jakartaTürk Hava Yolları, 1933 yılında kurulmuş ve kurulduğu tarih itibariyle de Türkiye’yi onurlandıran bayrak taşıyıcı firma olmaya hak kazanmış hava yolu firmasıdır. Dünya üzerinden 280’ den fazla noktaya ve bütün kıtalara uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları ayrıca Türkiye içinde de havalimanı olan bütün şehirlere işletmecisi olan Anadolu Jet ile ortaklaşa uçuşlarla hizmet vermektedir.

Kalitesinden ödün vermeyen THY Startrax tarafından Avrupa’nın en iyi hava yolu olmasının yanı sıra Dünya devlerinin de yer aldığı Star Alliance üyelliği bulunan ve uluslararası alanda çalışmaların içinde bulunan bir hava yolu firmasıdır.

Her yıl farklı kampanyalarıyla farklı şehirlere oldukça uygun fiyata seyahat imkanı sunan THY son dönemdeki yeni promosyonu ise Jakarta ve Singapur uçuşlarına aittir.

Jakarta uçuşlarında 15 Aralık 2016 tarihine kadar satın alınan ve yine aynı tarihe kadar gerçekleştirilen uçuşlarda 346 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat etme imkanı sunuyor. THY Jakarta uçuşlarına ait bilet fiyatları 15 Aralık 2016 tarihine kadar aşağıda yer alan fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Kur farkından fiyatlar farklılık gösterebilir.

Jakarta

346 USD/ RT

FARE BASİS: WT2PC4M

396 USD/ RT

FARE BASİS: PT2PC4M

445  USD/ RT

FARE BASİS: VT2PC4M

 

THY Jakarta promosyonlu biletlerine ucuzauc.com.tr web sitesinden Jakarta uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve seçtiğiniz promosyonlu Jakarta uçak biletinizi kredi kartınızla güvenilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Jakarta uçuşlarının yanı sıra Singapur uçuşlarında da promosyonlu bilet satışı bulunan THY’nın 31 Ağustos 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz  uçuşlara ait biletleri 15 Ekim 2016 tarihine kadar satın almanız durumunda aşağıda yer alan fiyatlardan biletinizi Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesinden veya ucuzauc.com.tr üzerinden kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Singapur

Ekonomi Sınıfı

154  USD/ RT

UT3PC1M

Business Sınıfı

1305 USD/ RT

JT1BRO

 

Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile Singapur ve Jakarta’ya ucuza seyahat edebilmek için belirtilen biletleme tarihten hemen öncesinde uçak biletinizi kredi kartınızla satın almanız gerekmektedir.