• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Thy ile Yaz, kış fırsatıyla geldi

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy ile kış fırsatıTürk Hava Yolları’nın son promosyonuyla yaz, kış fırsatıyla erken geldi. Türk Hava Yolları’yla gerçekleştireceğiniz 01 Ekim 2017 - 31 Mart 2018 (Dahil) uçuşlarınıza ait biletlerinizi 11 - 16 Temmuz 2017 (Dahil) tarihlerinde satın almanız durumunda, Sabiha Gökçen kalkışlı uçuşlara ait biletleri 55 TL’den , Atatürk Havalimanı kalkışlı uçuşlara ait biletleriyse 66’TLden başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın yazdan gelen kış fırsatlarına ait promosyon biletlerine hava yolunun resmi web sitesinden, ucuzauc.com.tr web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden satın alabilirisiniz. Türk Hava Yolları’nın uçak sefer bilgileri ve en güncel uçak bileti hakkında ayrıntılı bilgi için uçak bileti sorgulaması yapmanız, otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadan da uçak biletinizi seçerek kredi kartınızla kolaylıkla biletinizi satın alabilirisiniz.

1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet veren Türk Hava Yolları, Skytrax tarafından Avrupa’nın en iyi hava yolu olarak seçilmiştir. Düzenlediği kampanyalarla da ön plana çıkan ve her yıl milyonlarca insana hizmet veren hava yoluyla konforlu bir seyahat için biletlerinizi 11 - 16 Temmuz 2017 (Dahil) tarihlerinde satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları promosyon uçak biletleri belirtilen tarihler arasında gerçekleştirilecek  rezervasyon ve anında alım işlemlerinde uygulanmakta olup, tek yön ve direk uçuşları kapsamaktadır.