• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Thy ile Tiflis Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

Tiflis uçak bileti

5. kez Avrupa’nın en büyük hava yolu şirketi olan ve ülkemizde hava yolları şirketleri arasında gerek verdiği hizmet gerekse gerçekleştirdiği uçuşlar ile zirvede bulunan Türk Hava Yolları bir kez daha farkını ortaya koymaktadır.

Sabiha Gökçen Hava Limanı ve Atatürk Hava Limanından gerçekleştirdiği Tiflis uçuşlarında başlattığı kampanya ile misafirlerine hizmet vermektedir. Thy ile Tiflis uçak biletini almak artık çok daha ekonomik ve kolaydır.

Sabiha Gökçen : 180 usd              Atatürk Havalimanı : 179 usd

 

Tiflis Hakkında

Gürcistan’ın başkenti olan Tiflis; Kura Irmağının her iki yakasında yer almaktadır. Tarih olarak M.Ö 4 binyılda yerleşim yeri olduğu arkeolojik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Bu yüzden tarihsel olarak bir çok zenginliğe sahip bir şehirdir. Ayrıca Tiflis sanayi, sosyal ve kültürel merkez olan bir kent olmakla birlikte önemli bir kenttir.

Tiflis’i keşfetmeye Old Town dan başlayabilirsiniz. Kote Abkhazi Sokağı ile Barış Köprüsüne kadar olan bölgeye Tiflis Özgürlük Meydanı adı verilmiştir. Bu meydanda  panoramik yürüyüşler düzenleyebilirsiniz. Ayrıca eski bir yerleşim yeri olduğu için ilginizi çekebilecek dar sokakları, katedraller, sinegoglar ve camiler bulunmaktadır.