• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Thy ile Bükreş Uçak Bileti Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

Star Alliance üyesi ve 110 ülkede 230 dış hat 50 iç hat olmak üzere toplamda 280 noktaya sefer düzenleyen Türk Hava Yolları en çok uçuş ağı bulunan 4.havayoludur.

Yaptığı kampanyalarla ve sağladığı avantajlarla her zaman konforlu ve güvenli seyahatin ilk tercihi olmuştur. Öyle ki uçak bileti denilince akla ilk gelen hava yolu şirketidir. Yolcu memnuniyetini ilk sırada tutarak oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı hazırlıklı olan personelleri ile güler yüzlü hizmet anlayışından ödün vermemiştir.

Gerçekleştirdiği promosyonlar ile de adından söz ettiren THY şimdi de Bucharest promosyonu ile bahar aylarına iddialı bir giriş yapmıştır.

Her şey dahil 170 $’den başlayan fiyatlarla sunulan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar yapılacak biletleme ve seyahatlerde geçerli olacaktır.   

İstanbul Bükreş uçak biletini thy kampanyalarından faydalanarak en ucuza almak istiyorsanız her an sistemi yenilenen ve havayollarının kampanyalı uçak biletlerinin anında yansıtıldığı ucuzauc.com.tr web sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca thy nin ve diğer tüm havayollarının kampanyalarından haberdar olmak isterseniz facebook ve instagram gibi sosyal medya sayfalarımızı takip edebilirsiniz.