• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Samsun Çarşamba Havalimanı Uçuşları Hakkında

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

samsun havalimanı duyurusuSamsun Çarşamba Havalimanı’na gerçekleştirilecek uçuşlar daha önce belirtilen 01 Ağustos – 31 Ekim 2017 tarihlerinde değişiklik yapılarak, 7 Ağustos- 7 Kasım 2017 tarihleri arasında bakım ve onarım çalışmalarının gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

7 Ağustos- 7 Kasım 2017 tarihleri arasında Sinop, Amasya ve Ordu- Giresun Havalimanları üzerinden Samsun’a ulaşım sağlanabilmektedir.

Söz konusu havalimanın daha iyi hizmet verebilmesi ve günümüz teknolojilerine uygun olarak hazırlanabilmesi için böyle bir uygulama yapılmış olup, siz değerli konukların mağdur olmaması adına Sinop, Amasya ve Ordu-Giresun Havalimanlarından Samsun’a ücretli servislerle ve araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir.

Samsun’a seyahatleriniz de sorun yaşamadan ulaşımınızı sağlayabilmek için Sinop, Amasya ve Ordu-Giresun Havalimanlarına uçak biletinizi ucuzauc.com üzerinden satın alabilir ve sonrasında Samsun’a aktarmalı araçlarla seyahatinizi planlamak için de yine web sitemiz üzerinden verilen tur hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Daha önceki duyurumuzda da belirttiğimiz üzere Samsun Çarşamba Havalimanı hakkında ki gelişmelere web sitemiz üzerinden takip edebilir, uçuşlar başladığı ilan edildiği tarihten itibaren de Samsun uçak biletinizi yine web sitemiz üzerinden kredi kartınıza sunulan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.