• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Miles & Smiles ‘dan Sevgililer Günü Hediyesi İkinci Bilet 1$

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy den sevgililer günü hediyesiTürk Hava Yolları’nın yolcu sadakat programı olan Miles & Smiles kapsamında uluslararası alanda hizmet veren birçok hava yolunun uçuşlarında indirim ve hediye bilet kazanabileceğiniz gibi, kazandığınız mil puanları da Miles & Smiles kartınızın geçerli olduğu her yerde alışveriş yaparken kullanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Miles & Smiles 14 Şubat yaklaşırken sevgilileri sevindirmek ve çiftlerin daha ucuza seyahat edebilmeler için oldukça uygun fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz. Hatta satın alacağınız biletlerin ikincisi 1dolar ödeyerek satın alabilirsiniz.

08 Şubat- 14 Şubat 2017 tarihleri arasında satışa sunulan biletlere Türk Hava Yolları resmi web sitesinden veya ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz.

Miles & Smiles kapsamında seyahat edebileceğiniz lokasyonlar ve bilet fiyatları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. 

Kalkış

Varış

Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıfı

İstanbul

WAW

99 USD/RT

LHR, MAN, BHX, EDI

35 USD/RT

LGW

35 USD/RT

Sabiha Gökçen

SAW Çıkışlı LGW

1 USD/RT

İstanbul

Diğer Avrupa noktaları varışlı olmak üzere

1 USD/RT

Orta Doğu (JED,MED,YNB hariç)

209 USD/RT

Türk Cumhuriyetleri noktaları varışlı olmak üzere

309 USD/RT

Kuzey Afrika TUN,CAI, ALY, HRG, SSH

119 USD/RT

CAS, ALG, CZL, ORN, KRT

219 USD/RT

Sahraaltı Afrika KGL, JIB, MGQ, COO, DLA, NSI, NKC,
LOS, ABV, JNB, CPT, DUR

699 USD/RT

NDJ, OUA, NIM, JNB, MBA, ZNZ, ADD, MPM, CKY, TNR,
JRO, NBO, FIH, LBV, ABJ, EBB, MRU, DAR, DKR, SEZ, BKO

499 USD/RT

Asya - Uzakdoğu noktaları varışlı olmak üzere

599 USD/RT

ATL, HOU

151 USD/RT

NYC

219 USD/RT

LAX, SFO, MIA

231 USD/RT

WAS

271 USD/RT

CHI,BOS

299 USD/RT

YTO

 549 USD/RT

YMQ

649 USD/RT

HAV

999 USD/RT

BUE

 1377 USD/RT

SAO

1499 USD/RT

BOG, PTY

1599 USD/RT

CCS

1999 USD/RT

 

Belirtilen fiyatlara vergiler ve havalimanı harçları dahil değildir. Ankara ve İzmir çıkışlı uçuşlara tabloda belirtilen fiyata ek olarak 50 USD/RT, diğer noktalardan ise belirtilen fiyata 85 USD/RT ücret eklenmektedir.

Bilet satışı sırasında belirtilen fiyat birinci yolcudan tamamen tahsil edilirken beraber seyahat edecek ikinci yolcudan 1 dolar tahsil edilmektedir. Biletlerin belirtilen 08 Şubat – 14 Şubat 2017 tarihinde rezervasyon saatinden 24 saat içinde biletlemesi gerekmektedir. Ayrıca gidiş- dönüş ve beraber satın alınması gerekmektedir. Tek yön uçuşlarda kampanyadan faydalanılmaz.

Biletinizi uçuşunuzdan en geç 2 kala satın almanız gerekmektedir. Sevgililer Günü uçak bileti kampanyası kapsamında satın alınan biletlerde tarih, parkur değişikliği uygulanmaz. Ayrıca iade ve upgrade'e izin verilmemektedir.

Seyahatlerinizde gidiş- dönüş biletlerinizde maksimum kalış süresi en fazla 8 gün olarak belirtilmiştir. Minimum kalış süresinde ise herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Promosyonlu bilet satın alabileceğiniz hatlarda belirli sayıda kontejan bulunmaktadır.