• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna Her Mevsim Güzel

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

thy ile balkanlarTürk Hava Yolları Wingo fırsatları devam ediyor. Türkiye’de havalimanı olan bütün şehirlere hizmet veren Türk Hava Yolları ayrıca bütün kıtalarda 200’den fazla uçuş noktasına da hizmet vermektedir.

Herkes uçsun ve uçmayan kalmasın düşüncesiyle de hareket eden Türk Havayolları kalitesinden ödün vermeden düzenlediği promosyon uçak bileti satışlarına bir yenisini daha ekleyerek 8 Aralık 2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna uçuşlarınıza ait biletleri, 28 Kasım 2016- 8 Aralık2016 tarihlerinde satın almanız durumunda belirlenen fiyatlar;

Balkanlar’ gidiş- dönüş bileti; 99 $ ‘ dan başlayan fiyatlarla her şey dahil.

Kafkaslar’ a gidiş- dönüş uçak bileti fiyatı 129 $’dan başlayan fiyatlar her şey dahil.

Ukrayna ’ya gidiş dönüş- uçak bileti fiyatı 119 $’ dan başlayan fiyatlar her şey dahil.

Her mevsim ayrı güzel olan Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna seyahatlerinize ait THY kampanyası kapsamında satışa sunulan uçak biletlerine ucuzauc.com.tr web sitesinden satın alabilirsiniz.

Gideceğiniz şehre göre uçak bileti sorgulaması yaptıktan en güncel uçak bileti fiyatını ve sefer bilgilerine ulaşabilir ve seçtiğiniz bileti ucuzauc.com.tr sizlere sunduğu taksit imkânlarından da faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.