• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ankara Abu Dhabi - Dubai Promosyonu

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

ABU DHABITürkiye’nin bayrak taşıyıcı unvanına sahip ve aynı zamanda Skytrax tarafından da Avrupa’nın en iyi hava yolu seçilen Türk Hava Yolları hizmetlerine 1933 yılından beri devam etmektedir.

Türkiye’de havalimanı bulunan bütün noktalarına uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları ayrıca dış hatlarda da yaklaşık olarak 200’den fazla noktaya hizmet vermektedir.

Hizmetlerinden her kesimin faydalanabilmesi ve konforlu bir şekilde seyahat edebilme imkanı da sunmak üzere yıl içinde düzenlediği kampanyalarla da dikkat çeken Türk Hava Yolları’nın kampanyalarından birisi de Ankara üzerinden Dubai ve Abu Dabi uçuşlarına yöneliktir.

23-28 Şubat 2017 tarihleri arasında bilet satışı gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 30 Haziran 2017 tarihine kadar Abu Dabi ve Dubai’ye indirimli bilet satın alabilirsiniz.

Ankara

Abu Dabi

188 USD/RT

PT2PXX3M

Dubai

133 USD/ RT

PT2PXX3M

 

Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup en güncel uçak bileti fiyatları ve sefer bilgileri için ucuzauc.com.tr web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak uçak biletinizi, kullanıcılarımıza özel olarak sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Ankara- Abu Dabi ve Ankara- Dubai indirimli uçak bileti kampanyası sadece 23-28 Şubat 2017 tarihleri arasında satın alacağınız ve 30 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek uçuşlar için geçerlidir. İptal ve değişiklik kuralları için Türk Hava Yolları resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz