• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

AnadoluJet Enflasyonla Mücadelede Destege Devam Ediyor!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Türk Hava Yolları Kampanyaları

AnadoluJet

Enflasyonla mücadeleye destek vererek Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın başlattığı kampanyaya AnadoluJet’te uçak biletlerinde %10 indirim fırsatlarıyla uçurmaya devam ediyor.

Uçmayan Kalmasın hedefiyle yola çıkan AnadoluJet, Anadolu’nun havayolu ulaşım ihtiyacını çok daha ekonomik bir yolla karşılamak üzere enflasyonla mücadele kapsamında tüm seferlerinde satın alacağınız biletlerinizde geçerlidir. Sizde fırsatlardan yararlanmak için Ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden sorgulama yapabilir ve satın alabilirsiniz.

AnadoluJet yolcuları, 30 Ocak-31 Aralık  tarihleri arasında satın alacağı ve 30 Ocak-31 Aralık  tarihleri arasında gerçekleştireceği uçuşlarında % 10 indirimli seyahat ediyor.

Biletleme Tarihleri: 30 Ocak - 31 Aralık 2019

Uçuş Tarihleri: 30 Ocak - 31 Aralık 2019

Kampanya Kosulları:

1-) Kampanya, 30 Ocak- 31 Aralık 2019 tarihleri arasında satın alınacak biletlerde ve 30 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerlidir.

2-) Kampanya kapsamında satın alınacak biletlerde vergiler hariç, net bilet ücretleri üzerinden % 10 indirim uygulanacaktır.

3-) Mobil uygulama ve web sitesinde uygulanan yolcu tipleri ( çocuk ve bebek yolcu) için sunulan indirimlere ilave % 10 kampanya indirimi yansıtılacaktır.

4-) Kampanya, tüm satış kanallarından TURKIYEKAZANACAK promosyon kodu ile alınacak biletlerde geçerlidir. ( Kıbrıs acenteleri ve satış ofisleri kampanya kapsamında değildir.) Bu alt yapıyı sağlayamayan acentelerde indirimli olarak satış yapılamayacaktır.

5-) Kampanya, jetgenç yolcu tipinde geçerli değildir.

6-) Kampanya, 30 Ocak 2019 saat 11:00 itibari ile geçerlidir.

7-) AnadoluJet online kanallardan yapılacak biletlemelerde ödeme sayfasında kredi kartı seçenegi ile devam edildikten sonra Promocode alanına TURKIYEKAZANACAK kodunu girin. Uygula butonuna basarak kampanyadan yararlanın. (Uygula butonuna basıldığında indirimli tutar ekrana yansıyacaktır.)

8-) Kampanya tüm AnadoluJet seferlerinde geçerlidir.

9-) Kampanya kapsamında alınan biletlerde orijinal bilet kuralları geçerlidir.

10-) AnadoluJet, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İndirim kodu rezervasyon, EFT ve internet bankacılığı ödemelerinde geçerli değildir.