Thai Airways Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

THAI AIRWAYS Hava Yolları

tayland hava yolları

Thai Airways, 1960 yılında Suvarnabhumi Airport merkezli kurulan Tayland’ın ulusal hava yolu şirketidir. En uzun ve aktarmasız uçuş gerçekleştiren Thai Airways 100 adet uçak filosu ile Star Alliance üyesi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

THAI AIRWAYS Uçak Bileti 

Thai Airways uçak biletleri akıllı telefonlarda kullanılabilen uçak bileti uygulamalarından ucuzauc uygulaması ve aynı ismi taşıyan web sitesi aracılığı ile satışı yapılmaktadır. Tayland ucuz uçak bileti için komisyon almayan web sitesi en çok kullanılan beş bankanın kredi kartlarına da farklı taksit seçenekleri sunarak bilet alımlarında kolaylık sağlamaktadır.

Tayland

Tayland Hakkında

Taylan, resmi olarak Taylan Krallığı olarak kabul edilmektedir. Hindiçin yarımadasında bulunan Tayland bir Asya ülkesidir. Burma, Kamboçya, Laos, Malezya ile sınır komşusu olan Tayland, ismi ile anılan Tayland Körfezi ve Andaman Denizinin kıyı şeridinde bulunmaktadır.

tayland ucuz uçak bileti

Tayland Gezilecek Yerler

Adaları ve hala bozulmadan kalan kabileleri le dikkat çeken Taylan’da gezilecek yerler; Phi Phi Adaları,  Similan Adaları, Akha, Mon, Hmong, Karen, Lahu kabileleri, Phang Nga Körfezi, Kwai Köprüsü,  Kaplan Tapınağı, Büyük Saray, Ayutthaya Historical Park, Sukhothai Tarihi Parkı, Railay Kumsalı, Wat Pho, Wat Rong Khun, Ko Chang adası olarak sıralanabilir.

tayland'da ne yenir

Tayland’da Ne Yenir

Körisi ile ünlü olan Tayland’da bizim bildiğimizden farklı olarak köri bir baharat değil yemek olarak karşımıza çıkmaktadır. Tayland’da meşhur olan ve Taylan’da yenilmesi gereken yemekler arasında Tay körisi, Acılı karides çorbası, Yeşil Körili Tavuk, Tavuklu Hindistan Cevizi Çorbası, Biftekli Salata, Keşyu fıstığına soslu kızartılmış tavuk, Körili Rosto Ördek yer almaktadır.

THAI AIRWAYS Uçuş Noktaları

TG kodu ile sefer düzenleyen Thai Airways 74 adet uçuş noktasına sahiptir. Star Alliance üyesi olan hava yolu şirketi ülkemizde de Türk Hava Yolları ile ortaklaşa uçak seferleri düzenlemektedir. Thai Airways uçak seferleri ve Thai Airways uçak biletleri için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve seyahatinize uygun uçak seferlerini görüntüleyerek biletinizi alabilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Swiss Air