Temsil Ettiğimiz Hava Yolları

 

Ucuzauc.com.tr, arkasında Uluslararası Yolcu Taşımacılığı Birliği yani kısaca IATA üyesi ( 8820080-3 ) aynı zamanda Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TURSAB üyesi ve 1482 işletme nolu Barşan Turizm ‘in oluşturduğu web satış portalıdır.

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından olan Bab Yatırım Holding bünyesinde olan Barşan Turizm Seyahat Acentası yurtiçinde Türk Hava Yolları, Onur air, Atlas Global, Borajet ve Anadolu jet ile yurtdışında da IATA üyesi olması dolayısıyla 152 hava yolu şirketi ile anlaşmalı olup tüm havayollarının uçak biletlerini satmakla yetkilidir.

Ucuzauc.com.tr üzerinden aradığınız tarih ve parkurda hangi havayolu uçuş gerçekleştiriyorsa o havayollarının hepsini sizin adınıza program tarama yapar, size en uygun uçak biletini, ucuzdan pahalıya doğru sıralar. Yani sizin başka bir siteye veya havayollarına bakmanıza gerek kalmaz. Sizin adınıza ucuzauc.com.tr sitesi bu işlemi sizin yerinize yapar. Üstelik Türkiye’nin önde gelen tüm bankaları ile anlaşmalı olup bu kartlardan yapacağınız alışverişlerde size taksit imkanı sunar.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com