Swiss Air Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Swiss Air

Swiss Air Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1989
Merkezi:
Zürih, İsviçre
Filo Büyüklüğü:
94 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
44
Uçuş Noktaları:
100

Mobil Uygulama

SWISS AIR Hava Yolları

Swiss Air

Swiss hava yolları, İsviçre’de işletilen Lufthansa Hava Yollarının yan kuruluşu olarak işletilen hava yolu firmasıdır. 2002 yılında hizmet vermeye başlayan hava yolu şirketi merkezi Zürih’te yer almaktadır.  120 uçak filosu ile Star Alliance üyesi olarak hala hizmetlerine devam etmektedir.

SWISS AIR Uçak Bileti 

Swiss Air uçak bileti satışı anlaşmalı olduğu ve ortaklaşa uçuş gerçekelştridiği hava yolları aracılığı ile veya direk olarak internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Teknolojinin ilerlemsi ile akllı telefonalrda kullanılan uçak bileti uygulamalarından ucuzauc uygulaması ile de basit birkaç adım sonrasında Swiss ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

İsviçre de gezilecek yerler

İsviçre Hakkında

İsviçre resmi adıyla İsviçre Konfederasyonu olarak kabul edilmektedir. Fedaral oterite ile yönetilen ülkenin merkezi Bern’dir. Avrupa’nın Batısında bulunan ülke Almanya, Fransa, İtalya, Avusturya ve Lihtenştayn ile sınır komşusudur.

İsviçre de kayak

İsviçre Gezilecek Yerler

İsviçre doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Metropol şehirlerinde ormanlarını ve doğal güzelliklerini koruması ile gölleri ve şelalelerinin sayısı oldukça fazladır. Ayrıca  Cenevre anlaşmaları ile adını duyuran İsviçre’de gezilecek yerler arasında Cenevre Gölu¨, Aslan Heykeli, Ren Şelalesi, Chillon Şatosu, Eski Bern Şehri, Matterhorn, Kindlifresserbrunnen, Bern Minster, Jet d'Eau, Kapell Köprüsu¨, Jungfrau Dağı, Trummelbach, Staubbach Şelalesi, Zürih Gölu¨, Dört Kanton Gölu¨, Habsburg Kalesi, Pilatus Dağı, Bellinzona Kaleleri, Gotthard Geçidi yer almaktadır.

isviçre çikolatası

İsviçre’de Ne Yenir

Çikolatanın anavatanı olarak bilinen ve ilk olarak çikolata2nın üretildiği ülke olan İsviçre’de kesinlikle farklı tatlarda üretilmiş ev yapımı çikolataların tadına bakmalısınız. Ayrıca süt ürünleri bakımından da oldukça zengin olan bu ülke peynirleri ile de dikkat çekmektedir. Seyahatinizi denk getirebilirseniz peynir festivallerine denk getirmeniz de tavsiyelerimiz arasındadır.

isviçre

SWISS Uçuş Noktaları

LX kodu ile uçak seferleri düzenleyen Swiss Airlines hava yolları Star Alliance üyesi olarak Amerika, Afrika, Asya’da 80 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Lufthansa firmasının yan kuruluşu olarak hizmet veren Swiss Airlines ülkemiz de İstanbul merkezli uçuşlarını Türk Hava Yolları ile ortaklaşa olarak gerçekleştirmektedir.

 

Diğer Hava Yolları

South Africa Hava Yolları