• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Sunexpress Ramazan Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Sun Express Kampanyaları

sunexpress ramazanSun Express ile hem yurtiçi hem de yurt dışı uçuşları kapsayan indirimli uçak bileti fiyatları 02.05.2017 tarihinde satışa sunulmuştur. Ramazan Ayı ‘na özel fırsatlardan faydalanmak için22.05. -  22.06.2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletinizi 02.05. –  09.05.2017 tarihleri arasında satın almanız durumunda aşağıdaki fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

*Tek yön, vergiler dahil, hizmet bedeli hariç.

 

Sun Express biletlerinizi tüm satış kanallarından ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden, tüm tarifeli ve dış hat uçuşlarında geçerli olarak satın alabilirsiniz. Belirtilen fiyatlar sınırlı sayıda koltuk ve tek yön uçuşları geçerlidir.

Sun Express Ramazan Ayı’na özel bu kampanyası kapsamında satın alınan biletlerde sonradan değişiklik veya iadeye izin verilmemektedir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez ve uçuşlarla genel taşıma kuralları geçerli olarak hizmet verilmektedir.

 

Sun Express Ramazan Ayı kampanyası kapsamında uçak biletinizi, seyahat etmek istediğiniz rotaya göre ucuzauc.com.tr web sitesinin ana sayfasından veya mobil uygulama üzerinden bilet sorgulaması yaptıktan en güncel sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarına ulaşarak seçebilir, seçtiğiniz bileti de sadece web sitesi veya mobil uygulama kullanıcılarına sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.