• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Sun Express - Antalya ve İzmir çıkışlı yurt dışı kampanya - Avrupa'yi keşfetme fırsatını kaçırma !

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Sun Express Kampanyaları

sunexpress avrupaSun Express, 1989 yılında Antalya odaklı olarak ucuza uçma imkanı sağlayan ilk hava yolları arasında kabul edilmektedir. Uygun fiyatları ile dikkat çeken sun Express, hızla büyüyerek Antalya merkezinin yanı sıra 2006 yılında İzmir ve 2008 yılında da Sabiha Gökçen’ e açılan operasyon merkezleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Sadece yurt içinde değil yurt dışı uçuşlarında da hizmet veren Sun Express’in 2011 yılında Almanya’ ya açılan ve Sun Express Deutschlan ismiyle de yurt dışı hizmetlerine de farklı bir boyut kazandırmıştır.

Ucuza uçma imkanı sağlayan Sun Express ayrıca dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla da oldukça dikkat çekmektedir.  Avrupa seyahatlerinizde erken rezervasyon yaptırmanız ve aynı anda biletinizi almanız durumunda yararlanabileceğiniz farklı kampanyalar bulunmaktadır.

Sun Express son kampanyası ise Antalya ve İzmir çıkışlı 01 Kasım 2016 – 31 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz uçuşlarınıza ait biletlerinizi 31.10. – 07.11.2016 tarihlerinde satın almanız durumunda 55,99 €’dan başlayan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Sun Express Kampanyası kapsamına dahil olan şehirler ve bilet fiyatları ise;

Kampanya Başlangıç Fiyatı

Geçerli olan hatlar

40,99 €*

İzmir‘den Almanya, Avusturya, Hollanda, ve İsviçre’ye.

55,99 €*

Antalya‘den Almanya, Avusturya, Hollanda, ve İsviçre’ye.

*Tek yön, vergiler dahil, hizmet bedeli hariç.

 

Kampanya kapsamında bilet alımlarınızı en geç 11 Kasım2016 tarihine kadar satın almanız gerekmektedir.

Kampanya sadece tarifeli dış hat uçuşlarında geçerli olup Sun Express’in tüm satış kanallarında uygulanmaktadır. Kolay ve pratik bir şekilde ucuzauc.com.tr üzerinden de uçak bileti sorgulaması yaparak uçak biletinizi kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.  Belirtilen fiyatlar tek yön uçuşlarına ait olup vergiler dahil fakat hizmet bedelleri dahil değildir. Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilecek koltuk sayısı sınırlı olup en kısa sürede satın almanızı tavsiye ederiz.

Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde rezervasyon değişikliği ve iade yapılmamaktadır. Ayrıca kampanya başka kampanyalarla birleştirilmemektedir. Satın alınan biletlere ait sınıf durumu ise uçuşun müşahitliğine bağlı olarak biletleme yapılmaktadır.

Sizlerde 40,99 € ve 55,99 € ‘ dan başlayan fiyatlarla Avrupa’ya seyahat edebilmek için biletinizi Sun Ekspress satış kanallarından ve ucuzauc.com.tr web sitesinden, uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra basit 3 adımda güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.