Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Sun Express Kampanyaları
 • Sunexpress Ramazan Kampanyası

  Sun Express ile hem yurtiçi hem de yurt dışı uçuşları kapsayan indirimli uçak b...

 • SUNEXPRESS İLE YAZI SONUNA KADAR YAŞAYIN!

  En önemli uçtuğu yerler olarak Antalya ve İzmir merkezi olan Sunexpress’tir. Uzun ...

 • Sun Express - Antalya ve İzmir çıkışlı yurt dışı kampanya - Avrupa'yi keşfetme fırsatını kaçırma !

  Sun Express, 1989 yılında Antalya odaklı olarak ucuza uçma imkanı sağlayan ilk hava yolları a...

 • sunexpress kampanyalariSUNEXPRESS 

  Dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında olan Sunexpress 1989 yılında Antalya’da kurulmuştur.

  İlk uçuşunu ise 1990 yılında yapan Sunexpress, halen faaliyetlerini bir öncekinden daha güçlü hisseder yapısıyla Alman ve Türk sivil havacılığınnın zengin bilgi birikiminden faydalanarak sürdürmektedir.

   

  Başta Almanya olmak üzere, çok uzun süre Antalya ve Avrupa arasında turistik charter seferleri düzenlemiştir.

   

  2001 yılında ise başlatmış olduğu Antalya – Frankfurt uçuşlarıyla, Türkiye’nin yurtdışına tarifeli sefer düzenlemekte olan ilk özel havayolu ünvanını almıştır.

   

  SUNEXPRESS CHECK-IN İŞLEMLERİ

   

  Her uçuşunran en az 2 saat önce kontuarda bulundurma koşulu sunan Sunexpress uçuşuna 45 dakika kala yolcularından muhakkak uçuş kartlarını alma zorunluluğu sunmuştur.

  Online check-in hizmeti Türkiye’den kalkan uluslararası uçuşlarda ise sefer saatinden en az 24 ile 3 saat arası iç hat uçuşlarda ise 45 dakikaya kadar mümkün olmuştur.

   

  BAGAJ HAKKI ve ÜCRETLENDİRME

   

  Sunexpress tüm yolcularınının yurtiçi uçuşlarında serbest bagaj hakkı sunmuştur. Hatta biletin tarifesine göre de 15-25 kg. dış hat uçuşlarda 20-40 kg olarak uygulanmaktadır. Ücretsiz el bagajı hakkı tüm uçuşlarda yolcu başına 6 kg. olarak uygulanmaktadır.

  Serbest bagaj hakkının aşıldığı durumlarda iç hat seferlerinde kg. başına 6 TL, dış hat uçuşlarında ise kg. başına 10 Euro ödeme alınmaktadır.

   

  İnternet üzerinden ayrıca ek bagaj satın alındığında ise daha indirimli bir tarife mevcuttur.  Tıpkı diğer uçak firmalarında olduğu gibi burada da öncelik olarak online hizmetlere yer verilmiştir.

   

  SUNEXPRESS BİLETLENDİRME ÜCRETİ

   

  Tüm iç hat uçuşlarında SunExpress yolcuları bilet başına tolam 12 TL ödemektedir. Ayrıca, yurtdışı uçuşlarında ise ücret kuruna bağlı olmak üzere 20 euro ya da 20 dolarlık bir ödeme yapmaktadır.

   

  SUNEXPRESS İKRAM ve SERVİS

   

  Diğer firmalara nazaran burada İkramlar genellikle ücretli olarak servis edilmektedir. Sunexpress uçuşlarında sıcak ve soğuk alkolsüz ve alkollü içecekler, sandviçler, tatlı-tuzlu ve diğer atıştırmalıklarda da sunulmaktadır.

   

   

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com