• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Sun Express Kampanyaları

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Sun Express Kampanyaları

SunExpress ile Bahar Fırsatlarını yakalayın !

22 April 2019

SunExpress ile Bahar Fırsatlarını yakalayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri, Yeni bahar fırsatımızla SunExpress'i tercih eden  misafirlerimiz indirimli fiyatla daha fazla konforun tadını çıkarabilirler.   15 Nisan - 29 Nisan 2019 tarihleri arasında ulusla...

Devamı
Sunexpress Ramazan Kampanyası

03 May 2017

Sunexpress Ramazan Kampanyası

Sun Express ile hem yurtiçi hem de yurt dışı uçuşları kapsayan indirimli uçak bileti fiyatları 02.05.2017 tarihinde satışa sunulmuştur. Ramazan Ayı ‘na özel fırsatlardan faydalanmak için22.05. -  22.06.2017...

Devamı
SUNEXPRESS İLE YAZI SONUNA KADAR YAŞAYIN!

21 April 2017

SUNEXPRESS İLE YAZI SONUNA KADAR YAŞAYIN!

En önemli uçtuğu yerler olarak Antalya ve İzmir merkezi olan Sunexpress’tir. Uzun yıllardır bu hep böyle olmuştur ve asla da değişmemiştir değişecek gibi de görünmemektedir. Müşterilerine özellikle yaz ayla...

Devamı
Sun Express - Antalya ve İzmir çıkışlı yurt dışı kampanya - Avrupa'yi keşfetme fırsatını kaçırma !

02 November 2016

Sun Express - Antalya ve İzmir çıkışlı yurt dışı kampanya - Avrupa'yi keşfetme fırsatını kaçırma !

Sun Express, 1989 yılında Antalya odaklı olarak ucuza uçma imkanı sağlayan ilk hava yolları arasında kabul edilmektedir. Uygun fiyatları ile dikkat çeken sun Express, hızla büyüyerek Antalya merkezinin yanı sıra 2006 yılında İ...

Devamı

sunexpress kampanyalariSUNEXPRESS 

Dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında olan Sunexpress 1989 yılında Antalya’da kurulmuştur.

İlk uçuşunu ise 1990 yılında yapan Sunexpress, halen faaliyetlerini bir öncekinden daha güçlü hisseder yapısıyla Alman ve Türk sivil havacılığınnın zengin bilgi birikiminden faydalanarak sürdürmektedir.

 

Başta Almanya olmak üzere, çok uzun süre Antalya ve Avrupa arasında turistik charter seferleri düzenlemiştir.

 

2001 yılında ise başlatmış olduğu Antalya – Frankfurt uçuşlarıyla, Türkiye’nin yurtdışına tarifeli sefer düzenlemekte olan ilk özel havayolu ünvanını almıştır.

 

SUNEXPRESS CHECK-IN İŞLEMLERİ

 

Her uçuşunran en az 2 saat önce kontuarda bulundurma koşulu sunan Sunexpress uçuşuna 45 dakika kala yolcularından muhakkak uçuş kartlarını alma zorunluluğu sunmuştur.

Online check-in hizmeti Türkiye’den kalkan uluslararası uçuşlarda ise sefer saatinden en az 24 ile 3 saat arası iç hat uçuşlarda ise 45 dakikaya kadar mümkün olmuştur.

 

BAGAJ HAKKI ve ÜCRETLENDİRME

 

Sunexpress tüm yolcularınının yurtiçi uçuşlarında serbest bagaj hakkı sunmuştur. Hatta biletin tarifesine göre de 15-25 kg. dış hat uçuşlarda 20-40 kg olarak uygulanmaktadır. Ücretsiz el bagajı hakkı tüm uçuşlarda yolcu başına 6 kg. olarak uygulanmaktadır.

Serbest bagaj hakkının aşıldığı durumlarda iç hat seferlerinde kg. başına 6 TL, dış hat uçuşlarında ise kg. başına 10 Euro ödeme alınmaktadır.

 

İnternet üzerinden ayrıca ek bagaj satın alındığında ise daha indirimli bir tarife mevcuttur.  Tıpkı diğer uçak firmalarında olduğu gibi burada da öncelik olarak online hizmetlere yer verilmiştir.

 

SUNEXPRESS BİLETLENDİRME ÜCRETİ

 

Tüm iç hat uçuşlarında SunExpress yolcuları bilet başına tolam 12 TL ödemektedir. Ayrıca, yurtdışı uçuşlarında ise ücret kuruna bağlı olmak üzere 20 euro ya da 20 dolarlık bir ödeme yapmaktadır.

 

SUNEXPRESS İKRAM ve SERVİS

 

Diğer firmalara nazaran burada İkramlar genellikle ücretli olarak servis edilmektedir. Sunexpress uçuşlarında sıcak ve soğuk alkolsüz ve alkollü içecekler, sandviçler, tatlı-tuzlu ve diğer atıştırmalıklarda da sunulmaktadır.