South Africa Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

South Africa

SOUTH AFRICA Hava Yolları

south africa

South Africa Airlines, Güney Afrika’ya 1934 yılının Şubat ayından itibarenulusal bayrak taşıyıcısı en büyük hava yolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Merkezi Or Tambo Uluslararası Havaalanın’da bulunan hava yol şirketi 26 ülkede 53 uçak filosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

SOUTH AFRICA Uçak Bileti 

South Africa Airlines uçak bileti satışları ülkemiz de resmi kurumlar tarafından ve ayrıca internet üzerinden ucuzauc.com.tr üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlarda ve tabletler de kullanılabilen ucuzauc isimli uçak bileti uygulaması ile de Güney Afrika Hava Yolları ucuz uçak bileti satışı yapılabilmektedir.

güney afrika

Güney Afrika Hakkında

Güney Afrika,  resmi olarak Güney Afrika cumhuriyeti olarak kabul görmüş Afrika’da yer alan bir devlettir. Atlantik Okyanusunun Güneyine ve Hint Okyanuslarına kıyısı bulunan ülkenin karadan sınır komşuları Namibya, Botsvana, Zimbabve, Mozambik, Swaziland, Lesotho yer almaktadır.

afrika da gezilecek yerler

Güney Afrika Gezilecek Yerler

Güney Afrika ‘da gezilecek yerler daha çok doğal güzellikleri ve vahşi yaşamıı ile dikkat çeken ulusal parklarıdır. Afrika’da gezilecek yerler arasında Masa Dağı, Blyde River Kanyonu, Kirstenbosch Botanik Bahçesi, Mapungubwe National Park,  Kgalagadi Transfrontier Park, Simangaliso Wetland Park, St Cyprian's Katedrali, Moses Mabhida Stadyumu, Nelson Mandela Stadyumu, İki Okyanus Akvaryumu, St. George's Cathedral, Iziko Güney Afrika Müzesi yer almaktadır.

afrika da ne yenir

Güney Afrika Ne Yenir

Güney Afrika et yemekleri ağırlıklı bir mutfağa sahip olduğundan bu nedenle de barbeküsü ünlüdür. Afrika’da yenilmesi gerekenler arasında barbekü ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca şarap üretimi bakımından da oldukça gelişmiş bir kültüre sahip olan Güney Afrika’da şarap da içilmesi gerekenler arasındadır.

SOUTH AFRICA Uçuş Noktaları

SA kodu ile uçak seferleri düzenleyen South Africa 26 ülke de 42 farklı noktaya hava yolu hizmeti götürmektedir. Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avustralya’ya düzenlediği uçak sefelerinde ortaklaşa uçuş gerçekleştirdiği hava yolları arasında Air Mauritius, Hava Seychelles, El- Al, Emirates, Etihad Airways, Jet Airways, JetBlue Airways, Mango , Malezya Havayolları, Suudi Arabistan Hava Yolları, RwandAir, Güney Afrika Express, Virgin Atlantic, Virgin Avustralya ve Türk Hava Yolları yer almaktadır. Star Alliance üyesi de olan South Africa Airlines her yıl yaptığı anlaşmalar ile uçuş noktalarını arttırarak hızla büyümektedir.

 

Diğer Hava Yolları

Qantas Avustralya Hava Yolları

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com