South Africa Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz South Africa

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

South Africa Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1934
Merkezi:
Cape Town, Güney Afrika
Filo Büyüklüğü:
53 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
27
Uçuş Noktaları:
40

Mobil Uygulama

 • SOUTH AFRICA Hava Yolları

  South Africa Airlines, Güney Afrika’ya 1934 yılının Şubat ayından itibarenulusal bayrak taşıyıcısı en büyük hava yolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Merkezi Or Tambo Uluslararası Havaalanın’da bulunan hava yol şirketi 26 ülkede 53 uçak filosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

   

 • SOUTH AFRICA Uçak Bileti

  South Africa Airlines uçak bileti satışları ülkemiz de resmi kurumlar tarafından ve ayrıca internet üzerinden ucuzauc.com.tr üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlarda ve tabletler de kullanılabilen ucuzauc isimli uçak bileti uygulaması ile de Güney Afrika Hava Yolları ucuz uçak bileti satışı yapılabilmektedir.

   

 • Güney Afrika Hakkında

  Güney Afrika, resmi olarak Güney Afrika cumhuriyeti olarak kabul görmüş Afrika’da yer alan bir devlettir. Atlantik Okyanusunun Güneyine ve Hint Okyanuslarına kıyısı bulunan ülkenin karadan sınır komşuları Namibya, Botsvana, Zimbabve, Mozambik, Swaziland, Lesotho yer almaktadır.

   

 • Güney Afrika Gezilecek Yerler

  Güney Afrika ‘da gezilecek yerler daha çok doğal güzellikleri ve vahşi yaşamıı ile dikkat çeken ulusal parklarıdır. Afrika’da gezilecek yerler arasında Masa Dağı, Blyde River Kanyonu, Kirstenbosch Botanik Bahçesi, Mapungubwe National Park, Kgalagadi Transfrontier Park, Simangaliso Wetland Park, St Cyprian's Katedrali, Moses Mabhida Stadyumu, Nelson Mandela Stadyumu, İki Okyanus Akvaryumu, St. George's Cathedral, Iziko Güney Afrika Müzesi yer almaktadır.

   

 • Güney Afrika Ne Yenir

  Güney Afrika et yemekleri ağırlıklı bir mutfağa sahip olduğundan bu nedenle de barbeküsü ünlüdür. Afrika’da yenilmesi gerekenler arasında barbekü ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca şarap üretimi bakımından da oldukça gelişmiş bir kültüre sahip olan Güney Afrika’da şarap da içilmesi gerekenler arasındadır.

   

 • SOUTH AFRICA Uçuş Noktaları

  SA kodu ile uçak seferleri düzenleyen South Africa 26 ülke de 42 farklı noktaya hava yolu hizmeti götürmektedir. Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avustralya’ya düzenlediği uçak sefelerinde ortaklaşa uçuş gerçekleştirdiği hava yolları arasında Air Mauritius, Hava Seychelles, El- Al, Emirates, Etihad Airways, Jet Airways, JetBlue Airways, Mango , Malezya Havayolları, Suudi Arabistan Hava Yolları, RwandAir, Güney Afrika Express, Virgin Atlantic, Virgin Avustralya ve Türk Hava Yolları yer almaktadır. Star Alliance üyesi de olan South Africa Airlines her yıl yaptığı anlaşmalar ile uçuş noktalarını arttırarak hızla büyümektedir. Diğer Hava Yolları Qantas Avustralya Hava Yolları