Jat Airways Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

jat

JAT AIRWAYS Hava Yolları

1927 yılının Haziran ayında açılan Jat Airways eski Yugoslavya döneminde ve şimdiki Sırbisstan Cumhuriyeti’nin yerel ve ulusal bayrak taşıyıcsı olarak hizmet vermektedir. Sırbistan devrimi sırasında bir süre hizmetlerine ara verse de günümüzde Jat Airways olarak JU kodu ile uçak seferleri düzenlemeye devam etmektedir.

Sırbistan Uçak Bileti 

JU kodu ile Sırbistan uçak bilet satışı gerçekleştirilen Jat Airways uçak biletlerine en pratik yoldan internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Jat Airways ucuz uçak biletleri, web sitesi üzerinden komisyon ücreti alınmadığından ve kullanıcıların kredi kartına göre dokuz taksite kadar taksit imkan sunarak bilet alımlarınızı kolaylaştırmaktadır.

sırbistan

Sırbistan Hakkında

Sırbistan, Türkiye ile sıkı ilişkileri olan bir ülkedir. Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Hırvatistan, Bosna ile sınır komşusudur. Güneydoğu Avrupa’nın en büyük kenti olan Belgrad’da Sırbistan sınırları içerisinde yer almaktadır.

Sırbistan’da Gezilecek Yerler

Sırbistan denize kıyısı olmamasına rağmen yeşillikleri ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken ayrıca tarih boyunca da kültürel mirasları oldukça fazla olan bir ülkedir. Sırbistan’da gezilecek yerler arasında en ilginç olanı şüphesiz ki Kelle Kulesidir. Kelle Kulesini takiben,  Golubac Fortress,  Petrovaradin Kalesi, Sopocani Manastırı, Belgrade Kalesi, Studenica Kalesi, Visoki Decani, Resava Mağarası, Aziz Sava Katedrali, Davolja Varosˆ, Ruzica Kilisesi, Zlatibor, Kalemegdan, Pobednik Sırbistan’da gezilecek yerler arasındadır.

 

Sırbistan’da Ne Yenir

Türk mutfağının yanı sıra komşu ülkelerin mutfaklarından da etkilenmiş olan Sırbistan mutfağında ekmek en önemli yeri almaktadır. Bu nedenle farklı çeşitteki Sırp ekmeklerinden tatmalısınız. Ayrıca yöresel yemeklerinden olan Burger, Sarma,  Gibanica, Proja Ekmeği, Kacamak Sırbistan’da ne yenir sorusunun cevabıdır.

sırbistan da ne yenir

JAT AIRWAYS Uçuş Noktaları

JU kodu ile uçak seferleri düzenleyen Jat Airways 35 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Ayrıca, Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Air France, Alitalia, Austrian Airlines, B&H Airlines, Etihad Airways, KLM, LOT Polish Airlines, TAROM, THY ile’de ortak uçuşlar düzenlemektedir.

 

Diğer Hava Yolları

Japonya Hava Yolları