Jat Airways Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

Jat Airways Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1992
Merkezi:
Belgrad, Sırbistan
Filo Büyüklüğü:
20 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
32
Uçuş Noktaları:
42

Mobil Uygulama

 • JAT AIRWAYS Hava Yolları

  1927 yılının Haziran ayında açılan Jat Airways eski Yugoslavya döneminde ve şimdiki Sırbisstan Cumhuriyeti’nin yerel ve ulusal bayrak taşıyıcsı olarak hizmet vermektedir. Sırbistan devrimi sırasında bir süre hizmetlerine ara verse de günümüzde Jat Airways olarak JU kodu ile uçak seferleri düzenlemeye devam etmektedir.

   

 • Sırbistan Uçak Bileti

  JU kodu ile Sırbistan uçak bilet satışı gerçekleştirilen Jat Airways uçak biletlerine en pratik yoldan internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Jat Airways ucuz uçak biletleri, web sitesi üzerinden komisyon ücreti alınmadığından ve kullanıcıların kredi kartına göre dokuz taksite kadar taksit imkan sunarak bilet alımlarınızı kolaylaştırmaktadır.

   

 • Sırbistan Hakkında

  Sırbistan, Türkiye ile sıkı ilişkileri olan bir ülkedir. Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Hırvatistan, Bosna ile sınır komşusudur. Güneydoğu Avrupa’nın en büyük kenti olan Belgrad’da Sırbistan sınırları içerisinde yer almaktadır.

   

 • Sırbistan’da Gezilecek Yerler

  Sırbistan denize kıyısı olmamasına rağmen yeşillikleri ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken ayrıca tarih boyunca da kültürel mirasları oldukça fazla olan bir ülkedir. Sırbistan’da gezilecek yerler arasında en ilginç olanı şüphesiz ki Kelle Kulesidir. Kelle Kulesini takiben, Golubac Fortress, Petrovaradin Kalesi, Sopocani Manastırı, Belgrade Kalesi, Studenica Kalesi, Visoki Decani, Resava Mağarası, Aziz Sava Katedrali, Davolja Varosˆ, Ruzica Kilisesi, Zlatibor, Kalemegdan, Pobednik Sırbistan’da gezilecek yerler arasındadır.

   

 • Sırbistan’da Ne Yenir

  Türk mutfağının yanı sıra komşu ülkelerin mutfaklarından da etkilenmiş olan Sırbistan mutfağında ekmek en önemli yeri almaktadır. Bu nedenle farklı çeşitteki Sırp ekmeklerinden tatmalısınız. Ayrıca yöresel yemeklerinden olan Burger, Sarma, Gibanica, Proja Ekmeği, Kacamak Sırbistan’da ne yenir sorusunun cevabıdır.

   

 • JAT AIRWAYS Uçuş Noktaları

  JU kodu ile uçak seferleri düzenleyen Jat Airways 35 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Ayrıca, Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Air France, Alitalia, Austrian Airlines, B&H Airlines, Etihad Airways, KLM, LOT Polish Airlines, TAROM, THY ile’de ortak uçuşlar düzenlemektedir.