Singapur Hava Yolları Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Singapur Hava Yolları

SINGAPORE AIRLINES Hava Yolları

singapur hava yolları

Singapore Airlines, 1947 yılının Mayıs ayında resmi olarak hizmete açılmış Singapur Havayolu firmasıdır.  Merkezi Singapur Nehri Havalimanı olan hava yolu şirketi Singapurun resmi bayrak taşıyıcısı olma onurunu taşıyan firma olarak da 109 uçak filosu ile hizmet vermektedir.

SINGAPORE AIRLINES Uçak Bileti 

Singapur Airlines uçak biletine en kolay ve pratik olarak internet üzerinden ucuzauc.com.tr veya aynı isme sahip telefon uygulaması aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kurumsal firmaların seyahat acentalarında da bilet satışı yapılan hava yolları biletlerini alırken komisyon ücreti almayan ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile bilet alımlarınızda kredi kartınıza uygun taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

singapur

Singapur Hakkında

Singapur, büyük çoğunluğu Çin halkından oluşan bir ada şehri ve devletidir. Asya’nın Güneydoğusunda yer alan ülke Joho eyaleti, Endonezya Riau Adaları ile çevrilidir. Tropikal iklime sahip ülke de birçok çeşitlilikte ki hayvana ve botanik bahçeleri ile ünlüdür.

singapurda gezilecek yerler

Singapur Gezilecek Yerler

Singapur tropikal iklimi ile birçok farklı türe ev sahipliği yapması ve tapınakları ile meşhur olan bir ülkedir. Ülkenin büyük çoğunluğunu oluşturan Çin halkının inançları doğrultusunda bir çok Konfüçyus ve Buda tapınakları ile karşılaşmak mümkün. Singapur’da gezilecek yerler arasında Sri Srinivasa Perumal Tapınağı, Singapur Botanik Bahçeleri, Sri Mariamman Tapınağı, Esplanade Park, Siong Lim Tapınağı, Singapur Ulusal Müzesi, Sakya Muni Buddha Gaya Tapınağı, Sentosa, Padang, Ermeni Kilisesi yer almaktadır.

singapur da ne yenir

Singapur Ne Yenir

Singapur’da özel bir yemek çeşidi olmamakla birlikte etnik olarak birçok farklı ülkenin yemeklerini bulmanız mümkündür. Daha çok Çin yemeklerinin de meşhur olduğu ülke de farklı tatlarda ki Çin yemeklerini tadabilirsiniz.

SINGAPORE AIRLINES Uçuş Noktaları

SQ kodu ile uçak seferleri düzenleyen Singapore Airlines uçuş noktaları arasında bir çok ülke yer almaktadır. Ülkemiz’de İstanbul merkezli gerçekleştirdiği uçuşların yanış sıra Star Allience üyesi olan THY ile de ortak uçak seferleri düzenlemektedir. Star Alliance üyesi olan Singapur Havayollarının ortak uçuş gerçekleştirdiği diğer hava yolları, Garuda Endonezya, JetBlue Airways, Lufthansa, Malezya Havayolları, SilkAir, Virgin Atlantic Airways, Virgin America, Virgin Avustralya ile toplamda 64 uçuş noktasına sahiptir.

 

Diğer Hava Yolları

Saudia Airlines

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com