• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Sadece Bayanlara Özel Plaj Yerleri

Anasayfa » Seyahat Fikirleri

Sadece Bayanlara Özel Plaj YerleriSadece Bayanlara Özel Plaj Yerleri

Bayanlar daha rahat hareket etmek ve daha rahat denize girmek için kendilerine özel bir plaj ihtiyacı duyarlar. Bunun yanı sıra plajın sessiz, sakin ve bakımlı olması da en önemli özellikler arasında yer alır. Çünkü bayanlar plajının en önemli özelliği rahat edilebilecek bir alan olmasıdır. Sadece bayanlara özel olarak yapılmış olan birçok plaj yeri bulunur. Bu yerler aslında en fazla tercih edilen alanlar arasında yerini alır. Bu plajlarda bayanların kendilerine dikkat etmelerine, üstlerini düzeltmeye ya da güneşlenirken etraflarından tedirgin olmalarına gerek yoktur. Herkesin bayan olması nedeni ile gönlünüzde hareket etme olasılığınız bulunur.

 

 

Yalova Özgür ve Reis Kadınlar PlajıYalova Özgür ve Reis Kadınlar Plajı

Etrafınızda yer alan bakışlardan tedirgin olmadan sadece bayanlar ile güzel bir plaj keyfi yaşayacağınız yerden yalnızca biridir. Kadınların gerekli olan bütün ihtiyaçlarının karşılandığı bir sahildir. Herkesin girebileceği bir plaj değildir. Korumalı olan yani güvenli bir yapıya sahip bir plajdır. Plaj içerisinde bayanların mahremiyet bölgelerine dikkat eden bütün kişilerin rahatlıkla denize girebileceği bir alandır. Plaj içerisinde sadece bayan personel çalışır. Yalova içerisinde yer alan en temiz kadınlar plajıdır. İçerisinde yer alan tesislerin her biri klimalıdır. Aynı zaman da istemeniz durumunda plaj araçları ile evinizden alınıp tekrardan evinize bırakılma durumunuz mümkün olur. Bu durum plaj tarafından düşünülmüş ve trafik ile uğraşmamanız için büyük önem taşıyan bir durumdur.

 

Kerpe Miço Kadınlar PlajıKerpe Miço Kadınlar Plajı

Miço koyu doğal bir güzelliğe sahiptir. Kocaeli Büyükşehir belediyesi tarafından açılmış olan bir kadınlar plajıdır. Plajın tamamı 81 dönümlük bir araziden oluşur. Plaj mavinin ve yeşilin mükemmel birleşiminden meydana gelir. Mavi bayrağa sahip olan plaj kadınların diledikleri gibi denize girmelerine ve güneşlenmelerine yardımcı olur. Sosyal yaşam olanağı için büyük bir fayda sağlar. Sahilin her alanı oldukça temizdir. Herhangi bir rahatsızlık yaşama durumu söz konusu olmaz. Aynı zaman da herkesin içeri alınmaması nedeni ile de herhangi bir sorun yaşanmaz. Bu da kadınların rahat bir şekilde güneşlenip, denize girmelerini sağlar.

 

 

Sarıyer Altın Kum Bayanlar PlajıSarıyer Altın Kum Bayanlar Plajı

İstanbul’da yaşayanlar için kolay bir ulaşım imkânı sağlayan aynı zamanda da uygun bir fiyat olanağı sağlayan plajlar arasında bulunur. Plaj içerisinde dilediğiniz gibi denizin ve güneşin keyfini çıkarma imkânınız bulunur. Plaja 8 yaşından da büyük erkek çocukları alınmaz. Bu nedenle de plaja gelirken çocukların nüfus cüzdanlarının yanınızda getirilmesi zorunludur. Plajda çalışan bütün personel bayandır. Plaj içerisinde duş almak için duşa kabinler, soyunma kabinleri, mescid aynı zaman da sağlık ekibi de yer alır. 7 yaşından küçük olan çocuklara da plaj ücretsizdir. Yiyecek ve içecekleri büfeden satın alma durumunuzun olduğu gibi aynı zaman da yanınızda da getirebilirsiniz.