• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Marmaris Eğlence Merkezleri

Anasayfa » Seyahat Fikirleri

Marmaris Eğlence Merkezleri

Marmaris'ten bir gece fotoğrafı

Yaz tatili geldi ve yavaş yavaş gidecek bir tatil yeri araştırmaları yapıyorsunuz. Sessiz, sakin bir tatil yeri arıyorsanız Marmaris listenin ilk sırlarında yer almalıdır. Marmaris öyle bir yer ki bir tarafı sessizlik, bir tarafı kalabalık ve canlı. Aynı anda iki huzuru da tatmak istiyorsanız mutlaka Marmaris’te tatil yapmanız gerekiyor.

Gece hayatını ve eğlenmeyi seviyorsanız Marmaris’te bu mekânlardan çok sayıda mevcuttur. Her gece bir tanesini gezseniz bile yine de tatil süresinin içine sığdıramazsınız. Hepsi de birbirinden canlı ve ruhunuzu dinlendirecek kapasiteye sahip.

 

Marmaris Bir Başka Eğlenceli

Marmaris barlar sokağından bir kare

Marmaris'te sayısız gece kulübü ve disko bulunuyor. Marmaris'te gezerken merkez tarafından sahil boyuna giriş yaparsanız karşınıza Barlar Sokağı’nın çıktığını görebilirsiniz. Bu tarafa girmeseniz bile hangi sokaktan girseniz de karşınıza mutlaka farklı bir eğlence merkezi çıkacaktır. Her birinde farklı aktiviteler yapılıyor ve kimisi dans müzik imkânı veriyor kimisi ise kareoke yapmanıza olanak sağlıyor.

Marmaris'te eğlencenin kalbi ise Barlar Sokağı’nda atıyor. Deli gibi eğlenmek istiyorsanız buraya uğramadan tatili sonlandırmamanız öneriliyor. Dar bir sokak olan Barlar Sokağı’ndan ilerlerken etrafınızda gördüğünüz renkli dünyanın karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz.

 

Marmaris Uzunyalı da İyi Bir Seçenek

Marmaris, Uzunyalı gece hayatından bir kare

Marmaris'in bir diğer eğlence merkezlerini toplayan Uzunyalı’da tercih edilen popüler semtlerden bir tanesi. Bu semtte onlarca disko bar, türkü bar, rengârenk canlı müzik içeren kafeler mevcut. Turistler için de tanındık bir mekân olduğu için bulurken kimse zorlanmıyor. Bu nedenle Uzulyalı çok tercih ediliyor.

Gecenin bir yarısı karnınız acıktığında Uzunyalı’da her türlü yemeği bulmanızda mümkün. Burada uzun uzun eğlenip tüm stresinizi atacağınıza emin olabilirsiniz. Başınız yüksek gürültüyü kaldırmıyorsa aynı semtte türkü barlar ve canlı müzik veren kafeler mevcut. Buralarda da kafa dinleyebilir ve gerginliğinizi unutabilirsiniz.

 

Çok Hoş Geceler Sizi Bekliyor

Tatil alternatifinizi Marmaris’ten yana kullandıysanız çok şanslısınız. Akşam saat 21.00 sularında başlayıp sabaha karşı 7’ye kadar devam eden eğlence merkezlerinde gülüp eğlenebilir ve günün tüm yorgunluğunu vücudunuzdan atabilirsiniz. Marmaris'te bulunan eğlence merkezlerinin turistik bölge olduğu için gece sabaha kadar buradaki eğlence merkezlerini açık bulmanız mümkün. Eğer çok gürültülü mekânları sevmiyorsanız mutlaka türkü barları tercih etmeniz gerekiyor.

Burada eğlence merkezlerinde eğlenirken aynı zamanda yabancı turistler ile tanışma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Böylece eğlencenize eğlence katabilir, hayatınızın en güzel günlerini yaşayabilirsiniz.

 

Marmaris Eğlence Fiyatları

Marmaris'te eğlence mekanlarının fiyatı son derece uygun. Tabi bu nereye gittiğinize bağlı olarak değişiyor. Türkü kafelere giderseniz biraz daha uygun fiyatlarda gelene bilirsiniz fakat lüks barlara giderseniz biraz daha pahalıya gelebilir. Gezdikçe fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Alkolsüz mekânlar bir nebze daha uygun fiyatlarda olurken alkollü mekânlar daha maliyetli olabiliyor. Marmaris'te bütçenize göre her türlü eğlenebilirsiniz.