• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Kaz Dağlarında Tatil Konaklama Yapılacak Yerler

Anasayfa » Seyahat Fikirleri

Kaz Dağlarında Tatil Konaklama Yapılacak Yerler

Kaz Dağlarında Tatil Konaklama Yapılacak Yerler

Kaz Dağları eşsiz doğa yapısı ile saklı bir cennet konumunda olan yerlerden biridir. Kaz Dağları Ege ve Marmara Bölgesi içerisinde yer alan ve en sık ziyaretçi alan yerler arasında yer almaktadır. Özellikle bu bölgenin rakımının yüksekliği alanı son derece tercih edilebilir kılıyor. Özellikle temiz havası nedeni ile pek çok gezgin ve tatilci bu bölgeyi tercih ediyor. Dağ bölgesinde ve dağın etrafında pek çok alanda kamp ya da otellerde kalmayı tercih ediyor. Bu bölgede pek çok otel, pansiyon gibi benzeri konaklama yeri mevcuttur. Kaz dağları bölgesinde otel ve pansiyon tarzında olan konaklama yerleri sahil kasabaları yerlerde daha sık bulunmaktadır. Buralarda yer alan konaklama yerleri hemen hemen her bütçeye uygun olarak hizmet veren yerler arasındadır. Konaklama yapılacak yerler arasında Yeşilyurt bölgesi sıklıkla tercih edilmektedir. Yeşilyurt köyü en sık ziyaret edilen yerler arasında bulunmaktadır. Burada butik otel ve konaklama evleri bulmak mümkün olmaktadır.

Kaz Dağlarında Huzur Dolu Bir Tatil Sizi Bekliyor

Kaz Dağlarında Huzur Dolu Bir Tatil Sizi Bekliyor

Kaz Dağları son yılların en çok konuşulan bölgelerinden biridir. Gerek doğası ve bulunduğu konumu ile tam anlamı ile tatil yapılacak yerlerin başında gelmektedir. Bu bölgede bulunan kaplıcalar, doğal yürüyüş alanları ve tatil kasabaları bu alanları en çok cezbeden noktalardan biri yapmaktadır. Kaz dağlarında bulunan kamp alanlarında konaklamak isterseniz oldukça güzel alanlar sizi bekliyor olacaktır. Bir diğer konaklama tercihinizi ise butik otellerden yana kullanabilirsiniz. Eğer daha konforlu bir tatil yapmak istiyorum diyorsanız bu bölge yer alan termal otelleri tercih edebilirsiniz. Termal otellerde konforun yanı sıra termalin şifalı suları ve kaz dağlarının temiz havasını bir arada değerlendirerek tam anlamı ile huzur dolu bir tatil yapabilmektesiniz.

Kaz Dağlarında Günübirlik Konaklama İmkanınızı Değerlendirin

Kaz Dağlarında Günübirlik Konaklama İmkanınızı Değerlendirin

Büyük şehirlerin gürültüsü, iş hayatının stresi derken kısa süreliğine de olsa pek çoğumuzun günü birlik tatil yapma tercihi kaçınılmaz olmaktadır. Eğer sizlerde bu tatil günlüklerini sevenlerdenseniz özellikle Altınoluk civarında günübirlik konaklama olanağını yakalayabilirsiniz. Özellikle bu bölgede otel, pansiyon ve butik otel seçenekleri ile keyifli bir tatil şansı yakalayabilirsiniz. Kaz dağları bölgesinde konaklama fiyatları konusunda rezervasyon yaptırmadan önce fiyat bilgisi alabilir uzun süreli tatil seçeneklerinizde indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Macera Severseniz Kamp Alanları Tam Size Göre

Macera Severseniz Kamp Alanları Tam Size Göre

Eğer Kaz dağlarında doyasıya bir tatil yaşamak istiyorum diyorsanız kamp alanları tercih edilebilecek en önemli yerlerin başında yer almaktadır. Özellikle bu konuda tecrübeli iseniz kendi kamp çadırınız ile belirli bir bölgeyi kiralayarak doğa ile iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca bu bölgede yer alan kamp alanlarında da çadır kurabilir uzun süreli ya da kısa süreli bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Çadır ile yapacağınız tatil seçeneğinizin yanı sıra bu bölgede inşa edilmiş olan ağaç evlerde de konaklama şansını yakalayabilir ve doğa ile tam anlamı ile iç içe yaşayabilirsiniz. Kamp alanları pek çok kişinin tercih ettiği son derece eğlenceli ve bol aktiviteli seçeneklerden biridir. Temiz bir hava eşliğinde yapılan doğa yürüyüşleri, kamp eğlenceleri ve kamp sohbetleri ile Kaz Dağlarında unutulmaz bir tatil günlüğü sizi bekliyor.