• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Dünyanın En Romantik 3 Oteli

Anasayfa » Seyahat Fikirleri

Dünyanın en romantik otellerinde sevgiliniz, eşiniz, kısacası mutlu etmek istediğiniz her kimse ona en özel anlar yaşatmak mümkün. Nasıl mı? Romantizmin doruklarda olduğu zamanlar ve alanlar bularak.  Sizin için bunları sağlayabilecek dünyanın en romantik 3 oteli sıraladık.  Sıralayacağımız bu otellerin hepsi romantik oteller arasından ödül almış ve dünya çapında ilk 6 otel içerisinde yer alan özel otellerdir.

Vietnam – Six Senses Ninh Van Bay

Vietnam – Six Senses Ninh Van Bay

Six Senses Ninh Van Bay, huzurlu romantik bir tatil ve muhteşem bir doğa arayanlar için eşsiz bir deneyim sunan bir otel olarak Vietnam’da yer almaktadır.  Vietnam, muhteşem doğa güzelliklerine sahip bir ülkedir ve tarih boyunca da kahramanca savaşmalarıyla da ünlüdürler. Burada geçireceğiniz vakitte birbirinden özel, doğal dünya manzaraları ile karşılaşacağınız ve tarihi güzellikleriyle de sevdiğinizle beraber keyifli bir tatil geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Six Senses Ninh Van Bay,  otelinin odaları oldukça hoş ve etrafta bulunan tüller ve doğal yapılardan oluşturulan odaların insan elinden çıktığına inanmak zorlanabilirsiniz. Her ayrıntısı birbirinden şık ve ilham verici bu otelde konaklayabilmek için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

 Amerika – Viceroy New York

 Amerika – Viceroy New York

Viceroy New York, bu şehirde konaklayabileceğiniz farklılığıyla dikkat çeken bir otel.  Dünyanın görülmeye değer en büyük şehirlerinden birisi olan New York aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yer olduğu göz önüne alınır New York’ta bulunan Viceroy oteli oldukça ilginç tasarımı ve büyüleyici manzarasıyla tercih edebileceğiniz bir otel.  New York’un Central Park alanına yakın olan otel, şık bir şekilde tasarlanmış. Çiftler için birbirinden özel hizmetleri olan otel, romantik tatillerin vazgeçilmez adresi diyebiliriz.

 Amerika – The Standart Highline Hotel

 Amerika – The Standart Highline Hotel

Boydan camları ile size tüm Amerika’yı sunan, manzarası ile sizi kendine aşık edecek The Standart Highline Hotel farklılığıyla dikkat çekmektedir. Posterlerde, filmlerde gördüğünüz o iddialı manzarayı ve renk cümbüşünü size bir kıyı ötesinden sağlayacak olan The Standart Highline otelinde görmeniz mümkün.  Romantik bir manzara karşısında uyuyup, sabahın ilk ışıklarını sevdiğiniz kişi ile karşılamak oldukça romantik olacaktır. Gündüzü de gecesi de size hayal gibi gelecek olan bu otel Amerika’nın tam kalbinde yer almaktadır. Viceroy New York ve The Standart Highline Hotel Amerika’da tercih edebileceğiniz en romantik otellerdir.