• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

4 Günlük Yılbaşı Tatili Planları

Anasayfa » Seyahat Fikirleri

31 Ocak tarihinin pazartesi olması ve 1 Ocak 2019 tatil olmasıyla da birçok firma, yıl başı tatilini hafta sonuyla birleştirerek çalışanlarını mutlu ederken, yıllık izini olanlar veya iş yerinden izin alabilenlerde bu fırsatı değerlendirerek 2019’a 4 günlük tatille başlayabilirler. Peki bu 4 günlük tatili nasıl değerlendirebilirsiniz?

Yılbaşı Tatilini İstanbul ve Çevresinde Değerlendirmek İsteyenler?

Yılbaşı Tatilini İstanbul ve Çevresinde Değerlendirmek İsteyenler

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve tatilinizi yolda geçirmek istemiyorsanız o halde İstanbul’a yakın olması sebebiyle de kendinizi Ağva’ya atabilirsiniz. 4 gün boyunca bu şömine başında 2018’den geri kalanları konuşurken yeni yılın getireceklerini de huzurlu bir şekilde düşleyebilirsiniz.

Ağva’ya gitmiştim diyorsanız ve biraz daha farklı bir arayış içindeyseniz de  Abant gölünü de tercih edebilirisiniz.  Abant’ın eşsiz manzarasında yeni ufuklara bakarken, yeni seyahat planları yapabilirsiniz. Yada sadece yorgun bir yılı geride bırakarak dinlenmiş bir şekilde yeni yıla merhaba demek içinde burayı tercih edebilirsiniz.

Ağva, Abant güzel ama bana uzak diyorsanız o halde daha yakına alalım sizi ve Prens Adalarına davet edelim. Büyükada, Burgazada, Heybeliada yıl boyunca misafirlerini ağırlarken, yılbaşı eğlencelerinin düzenlendiği otellerde yılbaşınızı geçirebilir sonraki 4 güne adanın temiz havası ve İstanbul2un gürültüsünden uzak dinlenebilirsiniz.

Karsız Yılbaşı Olmaz Diyenler

Karsız Yılbaşı Olmaz Diyenler

Her şey tamam ama kar yok, karsız yeni yıl mı olur diyorsanız o zaman beyaz örtünün görkemine davet edelim ve Uludağ’a doğru yola çıkaralım bu dört günlük tatilde.  Uludağ, her kesimden insana ve bütçeye hitap eden tatil anlayışını benimseyen hizmetleriyle kesinlikle keyifli bir tatil geçirme olanağı sunuyor. Yeni yıl programıyla keyifli zaman geçirirken bunun yanı sıra sonraki günlerde de kayak yapma veya bilmiyorsanız öğrenmek için temel dersler de alabileceğiniz bir yer olarak da hizmetinizde.

Uludağ güzel ama şimdi kalabalık olur diyorsanız o halde havası soğuk insanları sıcak olan ülkemizin Oltu taşıyla ünlü memleketine davet edelim sizi ve Erzurum Palandöken dağları eteğinde farklı yüksekliklerde hizmet veren kayak pistiyle karşılayalım sizi. Koş olimpiyatlarına da ev sahipliği yapan Palandöken’de her bütçeye uygun konaklama hizmeti ve tatil imkanı sizleri belerken, ucuzauc aracılığıyla da en ucuz uçak biletini alarak bütçenizi zorlamadan keyifli bir 4 günlük tatil yapmanız mümkün.

Erzurum uzak, Uludağ pahalı diyorsanız o halde Erciyes harika bir yıl başı için tercihleriniz arasında olabilir. Unutmadan t bütçenizin dostu ucuzauc üzerinden alacağınız biletlerde kredi kartınıza sunulan taksit imkânlarıyla da biletinizi basit 3 adımda satın alabilirisiniz.

Yılbaşı Tatilinde Yurt Dışına Kaçmak İsteyenler

Yılbaşı Tatilinde Yurt Dışına Kaçmak İsteyenler

4 günlük tatili değerlendirip ve kış fırsatlarından da yararlanarak ucuza uçmanın keyfini de çıkartmak istiyorsanız o halde yurt dışı tatilleri tam size göre. Uzun vadeli düşünerek Schengen vizesi almanızı tavsiye ederiz. Vize işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz ki sizin adınıza siz uğraşmayın diye biz bütün işlemleri tur hizmetlerimiz kapsamında hallediyoruz.

Sonrasında size kalan sadece nereye gitmek istediğinize karar vermek. Viyana yeni yılı karşılamak için oldukça iyi bir alternatif olsa da vizesiz ülkeleri de tercih edebileceğinizi hatırlatalım. Lviv, Belgrad ve Ukrayna, Moskova ‘yı tercih edebilirsiniz.

Vizesiz seyahat edebileceğiniz yerleri blog kategorimizden görüntüleyebilirsiniz.

Hiç bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız da siz ne istediğinizi bize iletin bizde sizin için unutulmaz bir yıl başı tatili planlayalım. Ayrıntılı bilgi için iletişim sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.