Qantas Hava Yolları Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Qantas Hava Yolları

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Qantas Hava Yolları Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1920
Merkezi:
Sydney, Avustralya
Filo Büyüklüğü:
231 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
37
Uçuş Noktaları:
143

Mobil Uygulama

QANTAS AIRLINES Hava Yolları

qantas Hava Yolları

Qantas Airlies, 1920 yılının Kasım ayında Avustralya’da Sidney merkezli kurulmuş hava yolu şirketidir. 231 adet uçak filosuyla hizmet veren hava yolu şirketi Avustralya’nın ulusal havayollarıdır.

QANTAS AIRLINES Uçak Bileti 

Qantas Airlines Avustralya uçak bileti QP kodu ile kurumsal firmaların seyahat acentalarında ve ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile de satışı yapılmaktadır. Seyahat bilgilerinize göre size en uygun uçak seferini sıralayan ve diğer firmalarla da karşılaştırma imkanı sunan web sitesi Qantas Airlines ucuz uçak bileti satışı yapmaktadır.

Avustralya

Sidney Hakkında

Avustralya’nın yerleşim merkezi olan Sidney, ülkenin başkenti değildir. En eski yerleşimin de bu şehir de olması itibari ile tarih öncesine dair birçok kültürel yapıyı bünyesinde barındırmasından dolayı her yıl ciddi miktarlar da turisti misafir etmektedir. Avustralya'nın kalbi olan bu şehir adeta uyumayan şehir olarak bilinmektedir.

kangru

Sidney’de Gezilecek Yerler

Sidney yapısal olarak da en eski yapıları bünyesinde barındırmasından ziyade bir çok farklı etkinlikten doğan sanatsal ve kültürel alanda da farklı yapılara sahiptir. Sidney’ de görülecek yerlerin sayısı oldukça fazla olsa da Sidney Opera Evi, Sidney Limanı Köprüsu¨, Sydney Aquarium, Sidney Kulesi, Sydney Şehir Merkezi, St. Mary Katedrali, Sidney Üniversitesi, Sidney Luna Park, Hyde Park, Royal Clock, Avustralya Müzesi öncelikli olarak Sidney’de gezilecek yerler arasındadır.

avustralya da ne yenir

Sidney 'de Ne Yenir

Yemek kültürü oldukça zengin ve lezzetli olan Avustralya mutfağını tamamen yansıtan Sidney’de yenilecekler arasında, etli böreğe benzer Meat Pie, Anzak Kurabiyesi ve tatlı olarak Pavlova, et yemeklerinden Pazılı Bonfile özellikle Sidney’de yenilmesi gerekenler arasındadır. Ayrıca Avustralya bira açısından oldukça

QANTAS AIRLINES Uçuş Noktaları

Qantas Airlines QP kodu ile uçak seferlerini Oneworld kapsamında 143 farklı noktaya gerçekleştirmektedir. Ülkemiz de İstanbul merkezli olarak karşılıklı gerçekleştirdiği uçak seferleri ve diğer şehirlere düzenlediği uçak seferleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret ederek seyahat planınıza uygun Qantas Airlines uçak seferlerini ve Qantas Airlines uçak biletlerini görüntüleyebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları

Katar Hava Yolları