Pegasus Flypgs Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Pegasus Flypgs

pegasus

Pegasus

Pegasus hava yolları 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding'in ortaklıkları ile Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. adı ile hava taşımacılığına başladı. 2005 yılında Esas Holding tarafından satın alınarak Türkiye de faaliyet gösteren dördüncü tarifeli özel havayoludur.

Pegasus Türkiye’de düşük ücretli hava taşımacılığı gerçekleştiren düşük gelirli bireylerin de uçak ile yolculuk yapmalarını savunan bir anlayışa sahiptirler. Bu nedenle de fiyatlarının düşüklüğüne rağmen kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmişlerdir.

Konuklarına düşük ücretle yeni uçaklarda ve zamanında kalkan havayolu taşımacılığı ile Türkiye’de öncü düşük maliyetli havayolu olarak yerini almıştır.

Ayrıca zamanında kalkış istatistiklerini yayınlayan ilk havayolu şirketi olarak da tarihte yerini alan Pegasus Havayolları her yıl müşteri bilgilendirmelerine de aynı titizlikle devam etmektedir.

Avrupanın en hızlı büyüyen havayolu olarak bilinen Pegasus ilk olarak 6 noktayla başladığı uçuşlarına bugün 33 yurt içi, 69 yurt dışı, 40 ülke, 102 noktaya uçuş gerçekleştirerek gelişmesine de devam etmektedir.

pegasus hava yolları

Pegasus Uçak Bileti

Herkesin havayolu ile uçma hakkı olduğunu savunan Pegasus Hava yollarına ait biletlere ulaşmak da oldukça kolaydır. Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz ucuzauc.com uygulamaları ile uçak bileti alabileceğiniz gibi Pegasus uçak bileti satış ofislerinden de biletlerinizi temin edebilirsiniz veya günümüzün internet çağında internet üzerinden ucuzauc.com.tr sitesinden birkaç tıkla biletinizi alabilirsiniz.

En ucuz uçak bileti bilgilerine, sefer saatlerine ve bagaj bilgilerine kadar bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz ucuzauc.com.tr web adresinden güvenli şekilde ödeme gerçekleştirebilir,  Pegasus ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Ödemeler de bankanıza göre dokuz taksite kadar ödeme seçenekleriyle de bütçenizi zorlamadan Pegasus uçak biletinizi alabilirsiniz

Pegasus ile uçuşlarınız da güler yüzlü ve yardımsever kabin ekibi ile rahat ve konforlu bir uçak yolculuğu geçirebilirsiniz.

Pegasus uçak içi

Pegasus Havayolları

Pegasus Havayolları ‘nın gerçekleştirdiği yurt içi uçuşlarından bazıları; Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, Malatya, Mardin, İstanbul, Samsun, Trabzon, Van, Sivas, Şanlıurfa, Batman ve daha bir çok şehir hava trafiğinde yer almaktadır.

Pegasus havayolları yurt içi olduğu kadar yurt dışına da kampanyalı uçuşlar gerçekleştirerek ucuza uçak bileti satışlarını gerçekleştirmektedir. Pegasus havayollarının yurt dışına gerçekleştirdiği bazı uçuşlar; Köln, Roma, Dusseldorf, Almati, Münih, Priştine, Stuttgart, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Berlin, Beyrut, Viyana, Üsküp, Brüksel, Bükreş, Krasnodar, Kopenhag, Marsilya, Paris, ST. Etienne/Lyon, Tiflis, Amsterdam’dır.

Pegasus Havayollarının sefer düzenlediği yerleri daha ayrıntılı görebilmek ve Pegasus Ucuz Uçak bileti fırsatlarından yararlanmak için ucuzauc.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizlerde Pegasus avantajlarından yararlanarak uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız Pegasus uçak biletlerinizi alarak rahat ve konforlu bir uçak yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Diğer Hava Yolları :

Onur Air Uçak Bileti

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com