Onur Air Uçak Biletleri

 • Yetişkin (18 ve üstü)
 • Çocuk (2-11)
 • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Onur Air

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Onur Air Künye Bilgileri

Kuruluş Tarihi:
1992
Merkezi:
İstanbul
Filo Büyüklüğü:
25 Uçak
Uçtuğu Ülke Sayısı:
8
Uçuş Noktaları:
26

Mobil Uygulama

 • Onur Air

  Merkezi İstanbul Yeşilköy de olan Onur Air Taşımacılık A.Ş 1992 yılında Cankut Bagana tarafından kurulmuştur. 1992’nin Mayıs ayından itibaren uçuşlarına başlayarak toplamda 25 ülkede 110 ayrı noktaya, iç hatlarda ise 14 ayrı havaalanına sefer düzenlemektedir. İlk olarak 2003 yılında düşük ücretli uçuşların başlayarak yıllık 1,4 milyon yolcu taşıma kapasitesine ulaşarak 20009 Tur özel yarışmasında 1. Oldu. Onur Air Hava Yolları 2013 yılında satışa çıkartılarak Kudret Tuncel ve Mehdi Shams hisse ortaklığı uçuş hizmetlerine devam etmektedir. Toplam 29 uçakla hizmet vermeye devam eden Onur Air firması tarifeli ve tarifesiz uçuş sefer üslerinin açılmasıyla gelişimini sürdürmektedir.

   

 • Onur Air Ucuz Uçak bileti

  Onur air uçak bileti , bilet satış ofislerinin yanı sıra web sitelerinden ve telefon uygulamalarından da ulaşabilirsiniz. Uçuşlar hakkında ve Onur air ucuz uçak bileti bulabilmeniz için ucuzauc.com.tr web adresini de ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Onur Air kurulduğu andan itibaren ilkleri gerçekleştirebilmek adına teknolojiyi yakından takip ederek biletlerine ulaşılabilirliği de kolaylaştırmıştır. ucuzauc.com.tr web sitesi ile alacağınız Onur Air uçak biletlerin de kartınızın izin verdiği sürece 9 taksite kadar taksit imkanı da sağlayarak bütçenizi zorlamadan rahat ve konforlu bir uçak yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

   

 • Onur air Hava Yolları

  Onur Air Hava Yolları, vizyonun da amacını “Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak müşterilerine emniyetli, güvenilir, dakik ve ekonomik uçuş hizmeti sağlayabilmektir.” diyerek anlatıyor. İlk kurulduğu tarihten itibaren Onur Air hizmetlerinde misyonun da ve vizyonun da yer alan amaçlarını geliştirmek için büyük çaba sarf ettiği ve bunda da başarılı olduğu görülmüştür. Yaptığı kampanyalar ve gerçekleştirdiği uçuşlarda yolcularına güler yüzlü ve yardımsever uçuş görevlileri ile huzurlu bir yolculuk sağlamaktadır. Onur Air ’in yurtiçi uçuş gerçekleştirdiği şehirler; Adana, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Elâzığ, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon Onur air yurtdışı uçuş gerçekleştirdiği şehirler; Azerbaycan/Gence Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)/Lefkoşa İran/Urmiye Norve/Oslo Ukrayna/ Odessa Danimarka/Kopenhag Hollanda/Amsterdam Avusturya Viyana Almanya Stutgart Gelişen filosu ile her geçen gün uçuş gerçekleştirdiği yerleri arttıran Onur air, kalitesinden ödün vermeden yolcularının rahatlığını ve konforunu ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. ‘Uç Türkiye uç’ sloganıyla yola çıkan firma en ucuz biletleri sağlayarak her kesimden insanın uçakla yolculuk yapmasına imkân sağlayarak ulaşımda ki kolaylığı da yolcularına sunmaktadır. Sizler de uygun fiyatlarla kaliteli, konforlu bir uçak yolculuğu geçirmek istiyorsanız Onur Air Havayollarını tercih edebilirsiniz.