• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air Olarak Bu Sonbahar Rakamlarla Konuşuyoruz

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

onur air uçakOnur Air, 1992 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli olarak kurulan hava yolu firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarıyla kısa zamanda adını duyuran Onur Air 110’ dan fazla uçuş noktasında hizmet vermektedir. Dönemsel olarak gerçekleştirdiği kampanyalarla da oldukça ucuza seyahat etme imkanı sunan Onur Air Sonbahar kampanyası ise 39 TL den başlayan fiyatlarla ucuza seyahat etmenizi sağlamaktadır.

Onur Air sonbahar kampanyası kapsamında 30 Ekim2016- 25 Mart 2017 tarihlerinde geçekleştireceğiniz seyahatleriniz için biletinizi 27 Eylül- 11 Ekim 2016 tarihleri arasında satın almanız durumunda her yöne her şey dahil yurt içinde 39 TL’den başlayan fiyatlarla, yurt dışına ise 39 USD ‘den başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz. Biletinizi Onur Air resmi web sitesinden veya ucuzauc.com web sitesinden online olarak kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Onur Air Sonbahar kampanyasında belirtilen fiyatlara vergiler ve hizmet bedelleri dahil olup, tek yönde gerçekleştirilen tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuşları kapsamaktadır. Gidiş dönüş uçuşlarında biletler ayrı olarak veya aynı anda gidiş- dönüş seçeneğinden faydalanılarak satın alınabilir.  Bağlantılı uçuşlarda ise yurt içi bilet fiyatı olarak tek yön için 10 EUR Onur Air tarafından tahsil edilecektir.

Belirtilen fiyatlar Onur Air'in web sitesi www.onurair.com'dan, Onur Air'in mobil sitesinden, Onur Air'in iOS ya da Android mobil uygulamalarından bilet satın alırken geçerlidir. Diğer kanallardan bilet satın alınırken ekstra ücret olarak hizmet bedeli alınabilir. Seyahat rotanıza göre bütün hava yolları ve Onur Air uçak biletlerine ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Onur Air sonbahar döneminde kısa süreli olarak satışa çıkardığı bilet miktarı 200.000 ‘ le sınırlı olup son biletleme tarihi 11 Ekim 2016 olup seyahat dönemi ise 30 Ekim2016- 25 Mart 2017 tarihidir.

Kampanyalı biletlerde gidi- dönüş biletleri dahi olsa açık bilet olarak düzenlenemez ve sonradan kullanılmak üzere açığa da alınamaz ve parkur değişikliği yapılamaz. Ayrıca çocuk yolcular için ekstra bir indirim uygulanmamaktadır. Bebek yolcular ise kampanyaya dahil edilemez.

Onur Air sonbahar kampanyası kapsamında satın alınan biletler direk olarak ve sadece Onur Air tarafından gerçekleştirilen uçuşları kapamakta olup, kod paylaşımlı ortak uçuşları kapsamamaktadır.

Bunlara ek olarak Onur Extra’ya herkes üye olabilir ve Onur Extra üyeleri de kampanya süresince satın aldıkları biletlerden standart paket için 500 puan, özel paketli bilet alımlarında ise 1000 puan kazanabileceklerdir.

Onur Air ayrıcalıklarından faydalanmak ve seyahatinizi uygun fiyatlarla gerçekleştirmek için ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapabilir ve seçtiğiniz ucuz uçak biletinizi kredi kartınızla kolaylıkla satın alabilirsiniz.