• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air Nisan Ayı Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

onur air nisan kampanyasıBahar mevsiminin en güzel aylarından biri olan Nisan ayında Onur Air Promosyonuyla İzmir, Antalya ve Grozni’ye İstanbul’dan sadece 64 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Türkiye’nin öncü firmalarından birisi olan Onur Air konforu ile sadece 64 TL’den başlayan fiyatlarla Antalya, İzmir ve Grozni’de baharı yaşayabilmek için tek yapmanız gerekense nisan ayı içerisinde gerçekleştireceğiniz biletleri hava yolunun resmi web sitesi veya ucuzauc.com.tr üzerinden satın almaktadır.

Onur Air farkıyla konforlu bir seyahat ile biletinizi 64 TL den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kısa da olsa bir tatil yapmak için uçak biletinizi, ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti sorgulama yaptıktan sonra en güncel sefer bilgileri ve uçak bileti fiyatlarını da görüntüleyerek seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bileti online olarak anında kredi kartınıza sunulan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz. Onur Air Nisan ayına özel fırsat uçuşları biletleri ucuzauc.com.tr mobil uygulaması üzerinden de satışı yapılmaktadır.

1992 yılında kurularak hizmet vermeye devam eden Onur Air ayrıcalıkları ve bilet koşulları için Onur Air resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.