• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Onur Air ile Moskova Çok Daha Yakın

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

onurair moskovaOnur Air avantajları ile, Dünya’nın en pahalı şehirleri arasında yer alan Moskova’ya en ucuz yolla seyahat etmek ister misiniz?

Onur Air avantajıyla Moskova’ya 69 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

1992 yılından itibaren Onur Air adıyla hizmet veren hava yolu firması, Atatürk Havalimanı merkezli olarak uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Kurulduğu yıldan itibaren 20’den fazla ülkeye seferler düzenleyen hem uygun fiyatlarla seyahat etme imkânı sunan hem de konforundan ve ikramlarından vaz geçmeyen Onur Air, İstanbul Atatürk merkezli olarak Moskova uçuşlarına ait bilet satışları 69 USD’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul- Moskova arası karşılıklı olarak düzenlenen seferlere ait bilgileri ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması aracılığıyla uçak bileti sorgulaması yaparak biletiniz seçebilir ve kolaylıkla hem de sadece 3 aşamada taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Onur Air, Moskova uçuşları ayrıca Adana, Antalya, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri ve Trabzon bağlantılı olarak gerçekleştirilecek olup, özellikle kışın masallar şehrine rahatlıkla seyahat etmenize fırsat tanımaktadır.

Kış aylarının uzun ve soğuk olduğu Moskova’ seyahatlerinizde Onur Air tercih etmeniz durumunda Onur Air avantajlarından da faydalanarak biletinizi satın alabilmek için tek yapmanız gereken hava yolunun resmi web sitesinden veya ucuzauc.com.tr üzerinden Moskova uçak bileti sorgulaması yapmaktır.  Sonrasında sefer bilgileri ve bilet fiyatlarını görüntüleyeceğiniz sayfaya yönlendirilir ve seçtiğiniz bileti satın alabileceğiniz bir başka sayfaya yönlendirilerek biletinizi kolaylıkla, 9 taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Daha fazla kampanya ve ucuza uçma imkanı için bizi takip etmeye devam edin.