• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

ONUR AIR GROZNI’YE İLK SEFERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Onur Air Kampanyaları

onur air grozniHavacılık sektöründe 25. Yılını kutlamakta olan ONUR AIR, Rusya’da uçtuğu noktalara yeni eklediği destinasyonu olan Grozni’ye ilk seferini 29 Mart tarihi itibariyle gerçekleştirmektedir.

Grozni hattında ki ilk uçuşunu %80 doluluk oranıyla gerçekleştiren ONUR AIR, halihazırda tarifesinde yer alan Rusya destinasyonlarına NALÇİK’ten sora bir ilave daha yapmış oldu.

29 Mart Çarşamba günü Airbus A320 ile gerçekleşen ilk uçuş için apronda su takı töreni yapılmıştır. Grozni’ye gelen yolcular ve uçuş ekibi Grozni havalimanı yetkilileri ve medya mensupları tarafından apronda karşılandılar. ONUR AIR, Rusya, Çeçenistan  Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanı ve Parlamento Başkanı’nın desteklediği seferler ile Grozni’den yurtdışına tarifeli uçuş düzenleyen ilk Türk havayolu oldu.

GROZNİ UÇUŞLARI HERŞEY DAHİL 69 DOLAR

Herşey dahil 69 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Grozni seferleri İstanbul Atatürk Havalima’ndan Grozni’ye Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 01:15’te Grozni’den İstanbul Atatürk Havalimanı’na ise Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 05:00’te gerçekleştirmektedir.

Yolcular İstanbul – Grozni arasında direkt uçabilmenin yanı sıra, yurt içinde Adana, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, İzmir, Malatya, Samsun ve Trabzon olmak üzere 8 şehre, yurtdışında ise berlik, Düsseldorf, Paris, Amsterdam, Lefkoşa ve Odessa olmak üzere 6 Şehre uygun fiyatlarla bağlantılı olarak uçabilmektedir.

RUSYA’DA 3. UÇUŞ NOKTASI MOSKOVA

ONUR AIR, 2 Mayıs tarihi itibariyle de  Rusya’da ki 3. Uçuş noktası olan Moskova’ya tarifeli seferlere başlayacak. Herşey dahil 69 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Moskova uçuşları haftanın üç günü dezenlenecektir.

 

Merkezi Atatürk Havalimanı olarak ONUR AIR, 14 Nisan 1992 yılında hizmet hayatına başlamış olup, 14 mayıs 1992 yılında A-320 tipi uçakla Kuzey Kıbrık türk Cumhuriyeti Ercan havalimanı’na gerçekleştirmiştir.  Takip eden zaman içinde, Temmuz 1992’de ikinci uçağını, Aralık 1992’de üçüncü uçağını ve Nisan 1993 yılında dördüncü uçağını filosuna dahil etmiştir.