Neden UcuzaUç ?

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Neden Ucuzauc.com.tr ?

 

Alışveriş Güvenliği

Ucuzauc.com.tr sistemi 128 bit SSL güvenlik sertifikasına sahip ve yapılan tüm işlemler 3D güvenlik önlemiyle çekilmektedir. Web sitemiz üzerinde uçak bileti almak için girdiğiniz kart bilgileriniz Bankacılık kanunları gereği kesinlikle saklanmaz. Bilet iade ve iptallerinde geri ödenecek ücret uçak bileti alırken kullanılan kredi kartına yapılır. Bilet alan kişi haricinde kimseye iade işlemi yapılmaz.

En iyi Fiyat Garantisi

Ucuzauc.com.tr sistemi en ucuz uçak biletini en hızlı şekilde karşınıza çıkartmak için anlaşmalı olduğu tüm havayollarının uçak biletlerini sorgular, en ucuzdan en pahalıya gelecek şekilde gösterir. Ayrıca ucuzauc.com.tr sisteminin sahibi olan Admin Tour Turizm Türkiye nin en fazla uçak bileti satan yetkili acentalarından biridir. Havayolları ile yaptığı özel uçak bileti anlaşmalarından kaynaklanan kampanyalı uçak biletlerini sistem üzerinden misafirlerine sunar.

Şeffaflık

Ucuzauc.com.tr üzerinden aldığınız tüm biletleri havayollarından kontrol edebilirsiniz. Havayolları ile direk anlaşmalı olduğumuz için havayollarının promosyonlu uçak biletleri anında sistemiz üzerinden size sunulur. Biz sadece uçak bileti satıyoruz. Sizin istemediğiniz hiçbir ürünün parasını gizli ya da açık sizden talep etmiyoruz. İlk sayfada ne görüyorsanız kredi kartınızın ekstrasında da aynı rakamın çekildiğini göreceksiniz.

Kolay Alışveriş

Sistemimiz anlaşmalı olduğu tüm havayollarının uçak biletlerini karşılaştırarak size en uygun uçak biletini tek sayfada karşınıza çıkartıp 3 adımda kolay bir şekilde bilet almanızı sağlar. Daha önce hiç online uçak bileti almasanız bile sistem sizi yönlendirerek hatalı bir işlem yapmanıza engel olur.

Ödeme Kolaylığı

Satın alacağınız uçak biletlerinin ödemesinde size kolaylık olsun diye ucuzauc.com.tr sitemiz Türkiye de en çok kullanılan banka kredi kartlarıyla ( Maximum, Bonus, World, Axess ve Card Finans ) anlaşma yapmış olup 9 taksit e kadar ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Maximum karta vade farksız 6 aya kadar taksitli ödeme imkanı sunmaktadır.

Mobil uygulama

Ucuzauc.com.tr size zaman ve mekan kolaylığı sağlamak için uçak biletleriniz cep telefonunuzdan da alabilmenize imkan sağlayacak İOS ve Android uygulamalarını hizmete sunmuştur. İster cep telefonunuz üzerinden mobil uyumlu şekilde düzenlenmiş www.ucuzauc.com.tr web sitemize girerek isterseniz her zaman yanı başınızda her ortamda kolay bir şekilde uçak bileti almanızı sağlayacak tasarımı ile ucuzauc mobil uygulamamızı cep telefonunuza yükleyerek uçak biletinizi alabilirsiniz.